Gündem İbrahim Kalından Mescid-i Aksa açıklaması Cumhurbaşkanımızın talimatıyla girişimlerimiz devam ediyor

İbrahim Kalın'dan Mescid-i Aksa açıklaması: Cumhurbaşkanımızın talimatıyla girişimlerimiz devam ediyor

İşgalci İsrail güçlerinin Mescid-i Aksa'ya ve Filistinli Müslümanlara yönelik saldırılarına ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Cumhurbaşkanımızın talimatıyla girişimlerimiz her düzeyde devam ediyor. Filistinlilere yönelik her tür saldırı, şiddet ve hadiseden İsrail makamları sorumludur" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İbrahim Kalından Mescid-i Aksa açıklaması: Cumhurbaşkanımızın talimatıyla girişimlerimiz devam ediyor
İbrahim Kalın

Mescid-i Aksa'ya ve Filistinli yerleşimcilere yönelik Ramazan ayının başlangıcından beri artarak devam eden İsrail saldırılarına ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İsrail'e saldırılarını durdurma çağrısı yaptı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TALİMAT VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimat verdiğini ve saldırıların sonlandırılması için girişimlerin devam ettiğini belirten Kalın, "İsrail işgal güçlerinin Kudüs’te sivil ve savunmasız Filistin halkına karşı uyguladığı şiddet derhal sona ermelidir. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla girişimlerimiz her düzeyde devam ediyor. Filistinlilere yönelik her tür saldırı, şiddet ve hadiseden İsrail makamları sorumludur" dedi.

Filistinliler Mescidi Aksa'dan seslendi: Gel iki gözümüzün nuru Erdoğan özgürlüğümüze kavuştur
OYNAT 00:59
Filistinliler Mescidi Aksa'dan seslendi: Gel iki gözümüzün nuru Erdoğan özgürlüğümüze kavuştur
İsrail'in Mescidi Aksa'daki terör saldırılarının ardından Filistinliler direnişe başladı. Mescidi Aksa'nın önünde toplanan Filistinliler Türkiye'ye selam gönderip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrı yaptı: Gel iki gözümüzün nuru Erdoğan özgürlüğümüze kavuştur.

Mescid-i Aksa’da İsrail’e direnen Filistinliler ‘Erdoğan’ sloganı atıyor
OYNAT 00:58
Mescid-i Aksa’da İsrail’e direnen Filistinliler ‘Erdoğan’ sloganı atıyor
Mescid-i Aksa'da toplanan Filistinliler, işgalci İsrail güçlerinin şiddetini protesto ettiler. Bir aktivist canlı yayında görüntü paylaşırken arkasındaki kalabalık Mescid-i Aksa önünde 'Erdoğan ve Türkiye' sloganları attı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.