|

Nevşehir’de kaçak göçmen operasyonu: Yedi yabancı uyruklu şahıs sınır dışı edildi

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekipleri, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde ve Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğü ile birlikte “Göçmen Kaçakçılığı” ve “Sınır Dışı İşlemleri” çerçevesinde çalışma başlatıldı. “Kasten yaralama-tehdit-hakaret” suçundan ve yurda “illegal giriş” yapan 7 yabancı uyruklu şahıs “sınır dışı” edildi.

16:01 - 6/09/2023 Çarşamba
Diğer
Nevşehir'de kaçak göçmen operasyonu
Nevşehir'de kaçak göçmen operasyonu

Nevşehir’de “kasten yaralama-tehdit-hakaret” suçundan ve yurda “illegal giriş” yapan 7 yabancı uyruklu şahıs “sınır dışı” edildi.


Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekipleri, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde ve Nevşehir İl Göç İdaresi Müdürlüğü ile birlikte “Göçmen Kaçakçılığı” ve “Sınır Dışı İşlemleri” çerçevesinde çalışma başlatıldı.


Başlatılan çalışma bünyesinde, “kasten yaralama-tehdit-hakaret” suçundan 3, “illegal giriş” yaptığı tespit edilen 4 yabancı uyruklu şahıs olmak üzere toplamda 7 yabancı uyruklu şahıs “sınır dışı” edilmek üzere Kayseri geri gönderme merkezine teslim edildi.
#nevşehir
#kaçak
#göçmen
#operasyon
3 ay önce
default-profile-img