|

Deadpool 2'den ilk tanıtım

İlk filmi ile büyük beğeni alan Deadpool'un sızdırılan fragmanı sonrası Ryan Reynolds kişisel hesabından resmi fragmanı yayınlamak zorunda kaldı. Geçtiğimiz yıl en çok beğenilen filmler arasında yerini alan Deadpool'un devam filminde başrolü Ryan Reynolds oynayacak.

Yeni Şafak
11:12 - 6/03/2017 Pazartesi
Diğer
Şimdilik Deadpool 2'nin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Filmin çekimlerine mayıs ayının başında başlanması bekleniyor.
Şimdilik Deadpool 2'nin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Filmin çekimlerine mayıs ayının başında başlanması bekleniyor.

Deadpool'un sızdırılan fragmanı sonrası Ryan Reynolds kişisel hesabından resmi fragmanı yayınlamak zorunda kaldı. Geçtiğimiz yıl en çok beğenilen filmler arasında yerini alan Deadpool'un devam filminde başrolü Ryan Reynolds oynayacak.Kısaca hatırlatmak gerekirse ilk filmiyle büyük ilgi gören Deadpool'un devam edeceği bir süre önce kesinleşmişti. Hemen ardından Tim Miller'ın yönetmenlik görevinden vazgeçtiği ortaya çıkmıştı. Kısa bir süre sonra da John Wick ile tanınan David Leitch'in ikinci filmin yönetmenliğini üstleneceği açıklandı. Bu karmaşanın son bulmasından sonra Cable karakterini kimin canlandıracağına dair çeşitli iddialar ortaya atıldı. Şimdiye dek Pierce Brosnan ve Russell Crowe gibi ünlü oyuncuların adı anılsa da, henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmadı. Son olarak Deadpool'un ismini Logan'dan önce gösterilen kısa bir sahne sayesinde anılmıştı. Türkiye'de gösterilmeyen bu sahnenin ardından Deadpool 2'nin ilk tanıtımı da yine Logan sayesinde gün yüzüne çıktı.Wolverine'in son macerasından önce gösterilen bu tanıtım önce internete sızdırıldı. Ardından Ryan Reynolds tarafından YouTube üzerinden paylaşıldı. Bu ufak sahnede Deadpool'un Superman misali kahramanlık yapmaya çalıştığı anlara şahit oluyoruz: Deadpool, sokakta duyduğu bağrışmaların ardından bir telefon kulübesine giriyor ve üzerini değiştirmeye çabalıyor. Ancak burada uzun bir zaman geçirmesinden dolayı kahramanlık görevini yerine getiremiyor. O da bir yandan dondurma yiyor, öte yandan Wolverine'i canlandıran Hugh Jackman ile dalga geçiyor. Eğer Logan olsaydı bir kot ve atletle üstünü değiştirmenin çok daha kolay olacağını dile getiriyor.Şimdilik Deadpool 2'nin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Filmin çekimlerine mayıs ayının başında başlanması bekleniyor.

#Deadpool 2
#Ryan Reynolds
#Logan
#Wolverine
#Hugh Jackman
7 yıl önce