|

Köksal Hamzaoğlu kimdir?

1970 yılında Sivas’ta doğan Köksal Hamzaoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini Şarkışla’da tamamlamıştır. 1987 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak Trabzon’a geldi. Hamzaoğlu’nun ilk görev yeri Maçka Merkez Sağlık Ocağıdır. Askerlik görevini Samsun, Bolu ve Diyarbakır’da tamamladı. 2012-2017 yılları arasında Trabzon Halk Sağlığı Müdürlüğü görevinde bulundu. Peki Köksal Hamzaoğlu kimdir nereli, hangi görevlerde bulundu? İşte Köksal Hamzaoğlu’nun hayatı ve biyografisi.

10:53 - 31/05/2023 Çarşamba
Güncelleme: 10:53 - 31/05/2023 Çarşamba
Yeni Şafak
Köksal Hamzaoğlu hayatı, biyografisi
Köksal Hamzaoğlu hayatı, biyografisi
Köksal Hamzaoğlu
’nun kim olduğun vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında. Peki, Köksal Hamzaoğlu kimdir? Detaylar haberimizde.

Köksal Hamzaoğlu kimdir?

Köksal Hamzaoğlu, 1970 yılında Sivas Şarkışla’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Şarkışla’da tamamlamıştır. 1987 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak Trabzon’a geldi.

Hamzaoğlu’nun ilk görev yeri Maçka Merkez Sağlık Ocağıdır. Askerlik görevini Samsun, Bolu ve Diyarbakır’da tamamladı. Hamzaoğlu, 2005-2007 yıllarında Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü yaptı. Sonra sırası ile Trabzon İl Sağlık Müdür Yardımcısı, Fatih Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Trabzon İl Sağlık Müdür Yardımcısı (tekrar) olarak çalıştı.

2012-2017 yılları arasında Trabzon Halk Sağlığı Müdürlüğü görevinde bulunan Hamzaoğlu, Kamu Yönetimi Lisansını tamamladı ve halen Sosyoloji eğitimine devam ediyor. Köksal Hamzaoğlu, evli ve 4 çocuk babasıdır.

#Köksal Hamzaoğlu
#Köksal Hamzaoğlu hayatı
#Köksal Hamzaoğlu biyografisi
#Köksal Hamzaoğlu özgeçmişi
1 yıl önce