Seçim İstanbul Milletvekili adayları listesi - İstanbul
Tüm Partiler
İstanbul
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Süleyman Soylu 1 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Fatma Betül Sayan Kaya 2 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Volkan Bozkır 3 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Abdullah Güler 4 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Hasan Turan 5 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Serap Yaşar 6 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Aziz Babuşcu 7 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Şirin Ünal 8 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Canan Kalsın 9 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Ahmet Hamdi Çamlı 10 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Markar Eseyan 11 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Mustafa Demir 12 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi İffet Polat 13 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi İbrahim Yasin Kırıcı 14 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Salih Çakır 15 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Ayşe Böhürler 16 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Suna Tarhan 17 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Ahmet Hamdi Görk 18 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Hacı Mehmet Baykurt 19 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Mustafa Arabul 20 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Beyza Sındıraç 21 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Serkan Haser 22 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Ahmet Yıldız 23 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Emine Çakır 24 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Hamza Kulaksız 25 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Sevde Sena Dağlı 26 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Enes Kaşkaş 27 İstanbul 2. Bölge 28
  • Adalet ve Kalkınma Partisi Halil Poyraz 28 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Kadri Enis Berberoğlu 1 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Aykut Erdoğdu 2 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Ahmet Ünal Çeviköz 3 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Sezgin Tanrıkulu 4 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Yüksel Mansur Kılınç 5 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Yunus Emre 6 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Gökan Zeybek 7 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Ali Şeker 8 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Derya Şentürk 9 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet Diribaş 10 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Balkan 11 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Bahattin Turnalı 12 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Ferhat Epözdemir 13 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi İsmail Yüksel 14 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Adnan Ayber 15 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Burak Kaan Yılmazsoy 16 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Canan Sezenler 17 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Hacer Foggo 18 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Güven Karataş 19 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Yusuf Kenan Kolat 20 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Veysi Sinan Bozdemir 21 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Cem Cengiz Yılmaz 22 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Ece Batumlu Talas 23 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Pelin Yurdakul 24 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Şeyma Dumrul 25 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Yusuf Ergüven 26 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Özgür Düzgün 27 İstanbul 2. Bölge 28
  • Cumhuriyet Halk Partisi Deniz Kaya 28 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Celal Adan 1 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Cemal Çetin 2 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Gürkan Teoman 3 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Murat Kotra 4 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Niyazi Paksoy 5 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Selami Şişman 6 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Füsun Kayan Ardaman 7 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Murat Şekerli 8 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Ahsen Melike Fıçıcı 9 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Eda Yılmaz 10 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Zeki Severoğlu 11 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Güllü Yener 12 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Kaya 13 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Serkan Cihan 14 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Bahittin Aykut 15 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Zeliha Deniz Olcar 16 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Muhammed Furkan Cebeci 17 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Hediye Şen 18 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Ufuk Tandoğan 19 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Hilal Eda Görbulak 20 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Filiz Gegin 21 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Murat Alp 22 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Fikret Özkan 23 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Metin Kılıç 24 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Uğur Aras 25 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Eren Can Şah Günay 26 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Hasan Saka 27 İstanbul 2. Bölge 28
  • Milliyetçi Hareket Partisi Bedirhan Ali Gölcük 28 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Ümit Özdağ 1 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Fatih Mehmet Şeker 2 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Özcan Pehlivanoğlu 3 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti İlay Aksoy 4 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Coşkun Yıldırım 5 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Mehmet Aslan 6 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Binnur Karadağlı 7 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Ali Dinçer Çolak 8 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Vedat Yenerer 9 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Abdullah İlker Sungur 10 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Nuri Yılmaz 11 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Cemile Albaş 12 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Rüstem Fırat 13 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Aycan Güleçlier 14 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Semih İlhan Söylemezoğlu 15 İstanbul 2. Bölge 28
  • İYİ Parti Gökhan Kargı 16 İstanbul 2. Bölge 28