Spor Ahmet Nur Çebiden taraftarı heyecanlandıran transfer açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den taraftarı heyecanlandıran transfer açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, transfer gündemi hakkında "Tabii ki müjdelerimiz olacak ama ben ne isim ne de tarih veririm. Bir şey söyleyemem" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Ahmet Nur Çebiden taraftarı heyecanlandıran transfer açıklaması
Başkan Çebi, şampiyonluk kutlamalarına katıldı.

Beşiktaş'ın şampiyonluk gecesi, Avcılar Beşiktaşlılar derneği tarafından düzenlenen organizasyonla kutlandı. Organizasyona; Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri, taraftarlar ve davetliler katıldı.

Çebi, gece öncesinde yaptığı açıklamada "Transfer, imzalar atılmadan bir yöneticinin, başkanın cevap verebileceği bir konu değil. Bu tür şeyler kulübe, futbolcuya, Beşiktaş'a zarar veriyor. İmzalar atıldığı gün deklare ediliyor. Bunun dışında yöneticilerimiz de biz de bilgi veremeyiz. Transfer müjdeleri tabii ki olacak ama ben ne isim veririm ne tarih veririm. Bir şey söyleyemem" diye konuştu.

"Temennimiz seneye de şampiyon olmak"

Oldukça geniş bir katılımın olduğu şampiyonluk gecesine taraftarların ve davetlilerin meşale gösterisiyle giren Ahmet Nur Çebi, tüm masaları dolaşarak davetlileri selamladı.

Dernek başkanı Selçuk Aydoğan'ın açılış konuşmasından sonra kürsüye gelen başkan Çebi, "Bu sene şampiyon olduk. Temennimiz seneye de olmak. Taraftarlarımıza eğlenin, tadını çıkarın şampiyon sensin dedik. Beşiktaş taraftarı, Beşiktaş'ın kendisidir. Bu değerli camiaya hizmet etmek bizim için şereftir. Abuk şekilde eleştirildiğimiz yerler oluyor. Bu eleştirilerin kimler tarafından yapıldığını şahsen biliyorum. Eski yönetimin, mevcut yönetimi eleştirdiği böyle başka bir dönem olmadı. Seçimden sonra herkes yönetimin etrafında toplanırdı. Yüzde 10'luk bir kısım, trol hesaplarla bize zarar vermeye çalışırken Beşiktaş'a zarar veriyor. Beşiktaş'ı mali anlamda yürür hale getirdik. Stadı yaptılar, ruhsatı almak 7 sene sonra bize nasip oldu. Herkes bu takım küme düşer derken, ben şampiyon olacağız diyenlerdenim. Bir şeye inanmazsanız onu yapma şansınız olmaz" diye konuştu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Yeni Şafak Spor (@spor)'in paylaştığı bir gönderi

Sassuolo'dan Kaan Ayhan açıklaması: Türkiye'ye transfer olacak mı?
SPOR
Sassuolo'dan Kaan Ayhan açıklaması: Türkiye'ye transfer olacak mı?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.