Tüm Takımlar /

Şampiyonlar Ligi

  • BATE
  • Dinamo Brest

UEFA Avrupa Ligi

  • BATE
  • Shakhtior Soligorsk
  • Dinamo Brest
  • FK Vitebsk
  • Dinamo Minsk

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Slavia Mozyr
  • Smolevichy
  • Torpedo Zhodino
  • Belshina Bobruisk
  • FK Gorodeya
  • FK Slutsk
  • Isloch
  • Neman Grodno
  • BATE
  • Shakhtior Soligorsk
  • Belarus
  • Dinamo Brest
  • Belarus U19
  • Belarus U21
  • FC Minsk
  • FK Vitebsk
  • Dinamo Minsk

Belarus 1. Ligi

  • Torpedo Minsk
  • Rukh Brest
  • Slavia Mozyr
  • Smolevichy
  • Torpedo Zhodino
  • Belshina Bobruisk
  • FK Gorodeya
  • FK Slutsk
  • Isloch
  • Neman Grodno
  • BATE
  • Shakhtior Soligorsk
  • Dinamo Brest
  • Dnyapro MCHZ
  • FC Minsk
  • FK Vitebsk
  • Energetik-BGU Minsk
  • Dinamo Minsk
  • FK Gomel

Belarus Kupası

  • DYuSSh Pinskiy Rayon
  • Neman-Agro
  • PK imya Kremko
  • Torpedo Minsk
  • Zhdanovichi
  • Pershiy Regien
  • Rukh Brest
  • Slavia Mozyr
  • SMI Autotrans
  • Smolevichy
  • Sparta Volkovysk
  • Spartak Shklov
  • Stroitel Kopyl
  • Torpedo Zhodino
  • Victoria Maryina Gorka
  • Belshina Bobruisk
  • Dnepr Mogilev
  • Dnepr Rohachev
  • DYuSSh-3 Pinsk
  • FC Alpha
  • FC Zhlobin
  • FK Gorodeya
  • FK Slutsk
  • Gorki
  • Isloch
  • Kommunalnik Slonim
  • Neman Grodno
  • BATE
  • Shakhtior Soligorsk
  • Arsenal Dzyarzhynsk
  • Lokomotiv Gomel
  • Orsha
  • Oshmyany
  • Slonim 2017
  • Sputnik Rechitsa
  • Dinamo Brest
  • Detskosel'skiy
  • FK Belita-Vitex Uzda
  • Dnyapro MCHZ
  • UAS Zhitkovichi
  • Underdogs Cist
  • Kletsk
  • Servolyuks
  • FC Baranovichi
  • FC Minsk
  • FC Molodechno
  • FK Polotsk 2019
  • FK Vitebsk
  • Ivatsevichi
  • BGU Minsk
  • Bumprom
  • Chayka Zelva
  • Energetik-BGATU
  • Energetik-BGU Minsk
  • Kronon Stolbtsy
  • Meliorator Zhitkovichi
  • Montazhnik Mazyr
  • Novaja Pripjat
  • Osipovichy
  • Ostrovets FC
  • Polotsk
  • Dinamo Minsk
  • Granit
  • Khimik Svetlogorsk
  • Lida
  • Naftan
  • NFK Krumkachy
  • Smorgon
  • Volna
  • FK Gomel

UEFA Gençlik Ligi

  • FC Minsk U19

Belarus Süper Kupası

  • BATE
  • Shakhtior Soligorsk
  • Dinamo Brest

Belarus 2. Ligi

  • Arsenal Dzyarzhynsk
  • Lokomotiv Gomel
  • Orsha
  • Oshmyany
  • Slonim 2017
  • Sputnik Rechitsa
  • Granit
  • Khimik Svetlogorsk
  • Lida
  • Naftan
  • NFK Krumkachy
  • Smorgon
  • Volna
  • FK Gomel

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+