Tüm Takımlar / Polonya

Şampiyonlar Ligi

  • Piast Gliwice
  • Legia Varşova

UEFA Avrupa Ligi

  • Lechia Gdansk
  • Cracovia Krakow
  • Lech Poznan
  • Piast Gliwice
  • Legia Varşova

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Arka Gdynia
  • BB Termalica Nieciecza
  • Odra Opole
  • Podbeskidzie Bielsko-Biala
  • Radomiak Radom
  • Lechia Gdansk
  • Gornik Zabrze
  • Wisla Krakow
  • Wisla Plock
  • Stal Mielec
  • Cracovia Krakow
  • Gornik Leczna
  • Stal Stalowa Wola
  • GKS Katowice
  • Pogon Szczecin
  • Rakow Czestochowa
  • Jagiellonia Bialystok
  • KGHM Zaglebie Lubin
  • Slask Wroclaw
  • Lech Poznan
  • Piast Gliwice
  • Legia Varşova
  • Korona Kielce
  • LKS Lodz
  • Warta Poznan
  • Miedz Legnica
  • GKS Belchatow
  • GKS Jastrzebie
  • GKS Tychy
  • Elana Torun
  • Widzew Lodz
  • Zaglebie Sosnowiec
  • Pogon Siedlce
  • Wigry Suwalki
  • Bytovia Bytow
  • Chojniczanka Chojnice

Polonya Ekstraklasa

  • Arka Gdynia
  • Podbeskidzie Bielsko-Biala
  • Lechia Gdansk
  • Gornik Zabrze
  • Wisla Krakow
  • Wisla Plock
  • Stal Mielec
  • Cracovia Krakow
  • Pogon Szczecin
  • Rakow Czestochowa
  • Jagiellonia Bialystok
  • KGHM Zaglebie Lubin
  • Slask Wroclaw
  • Lech Poznan
  • Piast Gliwice
  • Legia Varşova
  • Korona Kielce
  • LKS Lodz
  • Warta Poznan

Polonya 1. Ligi

  • Arka Gdynia
  • BB Termalica Nieciecza
  • Odra Opole
  • Podbeskidzie Bielsko-Biala
  • Radomiak Radom
  • Sandecja Nowy Sacz
  • Stal Mielec
  • Gornik Leczna
  • Korona Kielce
  • LKS Lodz
  • Warta Poznan
  • Miedz Legnica
  • Puszcza Niepolomice
  • Resovia Rzeszow
  • GKS Belchatow
  • GKS Jastrzebie
  • GKS Tychy
  • Chrobry Glogow
  • Widzew Lodz
  • Zaglebie Sosnowiec
  • Stomil Olsztyn
  • Olimpia Grudziadz
  • Wigry Suwalki
  • Chojniczanka Chojnice

Polonya Kupası

  • Arka Gdynia
  • BB Termalica Nieciecza
  • Odra Opole
  • Podbeskidzie Bielsko-Biala
  • Radomiak Radom
  • Lechia Gdansk
  • Gornik Zabrze
  • Wisla Krakow
  • Wisla Plock
  • Sandecja Nowy Sacz
  • Stal Mielec
  • Cracovia Krakow
  • Gornik Leczna
  • Legionovia Legionowo
  • Stal Stalowa Wola
  • Blekitni Stargard
  • GKS Katowice
  • KKS 1925 Kalisz
  • Olimpia Elblag
  • SKRA Czestochowa
  • Sokol Ostroda
  • Pogon Szczecin
  • Rakow Czestochowa
  • Jagiellonia Bialystok
  • KGHM Zaglebie Lubin
  • Slask Wroclaw
  • Lech Poznan
  • Piast Gliwice
  • Legia Varşova
  • Korona Kielce
  • LKS Lodz
  • Warta Poznan
  • Miedz Legnica
  • Puszcza Niepolomice
  • Resovia Rzeszow
  • Gryf Wejherowo
  • GKS Belchatow
  • GKS Jastrzebie
  • GKS Tychy
  • Chrobry Glogow
  • Elana Torun
  • Widzew Lodz
  • Zaglebie Sosnowiec
  • Stomil Olsztyn
  • Olimpia Grudziadz
  • Pogon Siedlce
  • Stal Rzeszow
  • Wigry Suwalki
  • Znicz Pruszkow
  • Bytovia Bytow
  • Chojniczanka Chojnice
  • Garbarnia Krakow
  • Gornik Polkowice
  • Hutnik Krakow
  • Lech Poznan II

Polonya 2. Ligi

  • Gornik Leczna
  • Legionovia Legionowo
  • Stal Stalowa Wola
  • Blekitni Stargard
  • GKS Katowice
  • KKS 1925 Kalisz
  • Motor Lublin
  • Olimpia Elblag
  • SKRA Czestochowa
  • Sokol Ostroda
  • Resovia Rzeszow
  • Gryf Wejherowo
  • Elana Torun
  • Widzew Lodz
  • Olimpia Grudziadz
  • Pogon Siedlce
  • Slask Wroclaw II
  • Stal Rzeszow
  • Wigry Suwalki
  • Znicz Pruszkow
  • Bytovia Bytow
  • Chojniczanka Chojnice
  • Garbarnia Krakow
  • Gornik Polkowice
  • Hutnik Krakow
  • Lech Poznan II

Polonya Süper Kupası

  • Lechia Gdansk
  • Cracovia Krakow
  • Piast Gliwice
  • Legia Varşova

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+