Yazarlar Sorosgiller Familyası

Soros’giller Familyası

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Kaşarlanmış CIA mensubu Graham Fuller’ın yetiştirmesi Henry Barkey, 2017’nin Şubat ayı başında Washington’da ‘Partiler Üstü Politika Merkezi’ndeki panelde aynen şöyle diyordu:

15 Temmuz sonrasında TSK ile münasebeti kesilen 100’den fazla amiral ve general var. Bu, yönetim kadrosunun yüzde 46’sına denk geliyor.

Ordu’dan atılan bu kişiler, ABD’ye yakın veNATO’ya inanan komutanlardı. Onların yerlerine gelen subayların milliyetçi tavırda olduklarını görüyoruz. Bu durum Türkiye ile NATO ilişkileri açısından tehlikeli bir durumdur…

*

15 Temmuz günü, Büyükada’da Splendid Oteldeki darbe ile bağlantılı toplantıyı yöneten Barkey’in, FETÖ’cü Cunta’ya bakışı işte böyle!

Bu sözleri, TSK’daki FETÖ’cü subayların aslında “Amerikan Askeri” olduklarının da itirafıdır.

Başka nedir? ABD, TSK’da “Gayrı Milli” subay istiyor!

Haydut Amerikan Devleti, Türk Ordusu’ndaki milli/milliyetçi çizgideki vatansever subaylarımızı “tehlikeli” olarak tanımlıyor!

Hani, şu siyasilerimizin biteviye “müttefikimiz, stratejik ortağımız, dostumuz” falan diye sunduğu Azılı Düşmanımız ABD’den bahsediyoruz.

KIZIL SOROS: “I DON’T RECALL”

15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin “karar sürecine katıldığı” gerekçesiyle geçtiğimiz hafta tutuklanan “Kızıl Soros” Osman Kavala’nın “Henry Barkey ile yoğun görüşmeleri” deşifre edildi.

Kavala, bu “çok yakın” ilişkiyi inkâr ediyor.

Savcılığa verdiği ifadesinde birçok soruya da “Hatırlamıyorum” karşılığını vermiş…

Yani?

“Hatırlamıyorum” yalanında; FETÖ’den tutuklu Paralel Hain İlhan İşbilen ile yarışıyor!

İrangate Skandalındaki ifadesi esnasında tam yüz otuz altı kez “Hatırlamıyorum” diyen Ronald Reagan’dan ilham almış olmalı!

DERİN NUMARA

Sorosgiller Familyasında inkâra yatma, optik çarpıtmaya başvurma, kuyruklu yalanlar sıralama vesaire “kendilerinin derin konumlarını gizlemek” amacıyla sergiledikleri bir düzenbazlık silsilesidir.

Kimi zaman da “kayıkçı kavgası” icra ederek, sanki “derin takım arkadaşlarıyla yolları ayrılmış” gibi yaparlar ki; böylelikle, kamuoyunun gözlerini bağlarlar!

Mesela, “Sabetaycı olduğu” 2000 yılında Ilgaz Zorlu tarafından deşifre edilen Nafiz Jan Paker’in 17 sene boyunca yönettiği TESEV’den 2015’teki “ayrılışı” işte böyle bir numaradır.

CIA’in “Sivil Örümcek Ağı” teşkilatı NED ile “Macar Yahudisi” Mister Soros tarafından yıllarca fonlanan TESEV’in kurucularından ve ilk Yönetim Kurulu’nun üyelerinden olacaksınız, üstüne bir de uzun süre başkanlığını yapacaksınız:

Sonra bir gün; Amerikan İşbirlikçisi çizginizde zerre değişiklik olmadığı halde birdenbire “Onlarla yollarımı ayırdım” falan hikâyesi anlatacaksınız!

-Yemezler!

Böyle bir Derin Portrenin bahse konu “ayrılışı” sadece maskeli bir “görev yeri değişikliği” içindir!

“Hükümet destekçisi” görüntüsü, asla sahici değildir!

Bu derin tipler, iktidarı kendi Batıcı misyonları doğrultusunda etkilemek, yönlendirmek gayesi ve gayretiyle hareket ediyorlar!

DUY DA İNANMA

George Soros Türkiye’ye geldiği vakitler onu malikânesinde ağırlayan Paker’di: Kayınbiraderi “Meşhur Yazar” da geçen hafta çıktı ve “Soros ve FETÖ ile doğru zamanda yolumuzu ayırdık” diye konuştu.

Bu gibi durumlarda “Duy da inanma!” diyoruz!

*

Sabah’taki köşesinde “Türkiye, Suriye’de terör örgütlerine destek verdi” diye yazarak FETÖ’nün İşbirlikçisi Jan Dündar ile “Paralel Koşan” işte bu Kayınbiraderdir!

Şu Kravatlı Teröristi Kurtarma Seferberliğine katılarak “Demirtaş cezaevinde olmamalı” diyen de kendisidir.

Keza, “Bu coğrafyada; ne kutsal kitapların söylemlerinin, ne de sona ermiş imparatorlukların öykülerinin rehberliğinde bir yere varılabilir” diye yazan da (Sabah, 6 Aralık 2017) Kayınbirader Barlas’tır!

“Akil Adam!” Mister Paker deBöyle bir barış sürecini başlatan Öcalan keşke özgür olsa, böyle bir ortamda bunu devam ettirebilse… demişti!

PARALEL TARAF&“MUHTEREM” SOROS

“Nafiz Jan Paker Amiri ile yat gezilerinde poz verme” uzmanı bir “Sabah” yazarı var ki; vaktiyle Paralel Taraf’ta kaleme aldığı “Soros muhterem bir insandır” yazısını unutamıyoruz! (31.1.2012)

Şu satırlar da, o yazıdan:

“Parasını, ülkelerdeki otoriter yönetimleri sallayacak sivil toplum örgütlerine kanalize eden ve demokratik sokak hareketlerini destekleyen bu serüvencinin (Soros’un) böylesine umacı halinegelmesinin tek nedeni var: O da, dindarından solcusuna memlekette herkesin milliyetçi olması! Ha, tabii bir de Musevi fobisi var…”

*

“Gezi protestolarını tıbbi ve hukuki olarak destekledik” diyerek kısmi itirafta bulunan CIA’in emrindeki Soros’tur!

TESEV’i uzun seneler fonlayan CIA’in uzantısı NED ise2012’de Paralel Taraf’a da finans desteği sağlamıştı!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.