Gündem Deniz Baykaldan aylar sonra ilk fotoğraf

Deniz Baykal'ın son hali nasıl? Deniz Baykal'ın son fotoğrafı

Deniz Baykal'dan aylar sonra ilk fotoğraf

Uzun bir süredir tedavi gören eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın son fotoğrafı ortaya çıktı. Baykal'ın rahatsızlığının ardından sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf uzun zaman sonra kamuoyuna yansıyan ilk kare oldu.

Haber Merkezi Diğer
Baykal, beyin damarlarındaki tıkanıklıkla ilgili olarak uzun zamandır tedavi görüyordu.
Baykal, beyin damarlarındaki tıkanıklıkla ilgili olarak uzun zamandır tedavi görüyordu.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın hastalığının ardından ilk kez fotoğrafı yayınlandı.

Halk TV'nin haberine göre, uzun süredir tedavi gören Baykal'ın sağlık durumu iyi.

7,5 AYDIR TEDAVİ GÖRÜYOR

Deniz Baykal, 16 Ekim 2017’de gece yarısı rahatsızlanınca, Ankara’da özel bir hastaneye götürülmüştü. Buradaki ilk müdahalenin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi’ne sevk edilen Baykal’ın beyin damarında tespit edilen tıkanıklık açılarak stent takılmıştı.

Baykal’ın yoğun bakımdaki tedavisi 51 gün sürmüştü. Bilinci açık olan Deniz Baykal, buradan, ailesinin isteği üzerine 5 Aralık 2017 tarihinde fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulaması için Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla Almanya’ya sevk edilmişti.

5 Aralık 2017’de tedavi için gittiği Almanya’dan Türkiye’ye dönen Baykal’ın tedavisi Gaziler Fizik Tedavi Hastanesi’nde devam ediyordu.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.