Gündem Kapı kapı dolaşıp kadınları dinliyor

Kapı kapı dolaşıp kadınları dinliyor

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, 2021 yılı içerisinde ilçede 600’den fazla aileyi ziyaret ederek sorunlarını dinledi, çeşitli konulardaki taleplerini yerine getirdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Kapı kapı dolaşıp kadınları dinliyor
Kapı kapı dolaşıp kadınları dinliyor

Ziyaret ettiği aileler arasında yaşlı ve hasta kadınların ayrı bir yer tuttuğunu belirten Dürdane Beyoğlu,”Kimine dert ortağı oluyoruz, kiminin sorunlarının çözülmesine vesile oluyoruz. En önemlisi gönüllere sevgi ekiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Haftada ortalama on aileyi ziyaret ederek sorunlarına çözüm arayan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, kapı kapı dolaşarak gerçekleştirdiği ziyaretlerde kadın vatandaşlarla gönül köprüsü kurmuş durumda.

Merkez 12 mahallede bir yılda 600’den fazla aileyi ziyaret eden Beyoğlu, yaşlı ve hasta vatandaşlara moral veriyor, çeşitli konulardaki sorunların çözümü için sağladığı desteklerle dikkat çekiyor.

Bir önceki dönem AK Parti’den milletvekili adayı olan Dürdane Beyoğlu, bu ziyaretleri siyasi bir beklenti ve siyasetçi kimliği ile yapmadığını, bu halkın bir evladı olarak taşıdığı vicdani sorumluluk gereği olarak yaptığını söyledi.

“Her Günümüz Mahallelerde Geçiyor “

Mahalle ve ev ziyaretlerinde çok büyük bir teveccüh ile karşılaştıklarını anlatan Beyoğlu,”Ben bunu yıllardır yapıyorum. Neredeyse kadın kardeşlerimizle, annelerimizle, evlatlarımızla buluşmadığımız gün yok. Bizi görünce çok mutlu oluyorlar. Önceden haber vermeden gidiyoruz. Çok güzel bir ilgi ile karşılaşıyoruz. Yaşlı ve hastalara moral desteğinde bulunuyoruz. Elimizden geldiği kadar taleplerini karşılamaya gayret ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Yozgat’a şehit ateşi: Evin tek oğluydu
Gündem

Yozgat’a şehit ateşi: Evin tek oğluydu

Kuzey Irak’ta sürdürülen Pençe-Kilit Operasyonu’nda PKK’lı teröristlerin üs bölgesine yönelik ateşte şehit düşen Piyade Er Mehmet Meral, Yozgat Sorgun’da toprağa verildi. Bekar olan şehidin 4 kız kardeşinin bulunduğu ve evin tek oğlu olduğu öğrenildi. Meral’in şehit düştüğü bölgede tespit edilen 14 PKK’lı terörist hava harekatıyla vuruldu.
62 yıldır yalanları hiç değişmedi
Gündem

62 yıldır yalanları hiç değişmedi

Tarihe bir utanç vesikası olarak geçen 27 Mayıs 1960 darbesinin üzerinden 62 yıl geçti. Darbeye giden yolların taşları, bugün de benzerlerini yaşadığımız eylem ve söylemlerle döşendi. “Menderes, 12 uçak dolusu altınla kaçarken yakalandı” dediler, bugün de “Erdoğan kaçacak” diyorlar. “Menderes Atatürk düşmanı cemaatleri destekliyor” dediler, bugün de aynısını Erdoğan için söylüyorlar. Sayısız alt ve üst yapı yatırımları Menderes’i karalama malzemesi yapılırken, 20 yılda ülkenin çehresini değiştiren Erdoğan da adeta ‘ihanet’le suçlanıyor.
Türk yayınevleri Gürcü  kitapseverlerle buluştu
Hayat

Türk yayınevleri Gürcü kitapseverlerle buluştu

Tiflis Uluslararası Kitap Fuarı Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te kapılarını açtı. ‘Odak Ülke Türkiye Kültürel Programı’ kapsamında, Türk edebiyatının önde gelen yazarları ve şairleri de Tiflis’e geldi. Türkiye bölümünde edebiyat, çocuk ve eğitim yayıncılığı yapan yayınevleri de açılan stantlarda Gürcü okuyucularla buluştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.