Gündem NEVÜ Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü lisansüstü öğrenci alacak

NEVÜ Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü lisansüstü öğrenci alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için yüksek lisans öğrencileri alacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
NEVÜ Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü lisansüstü öğrenci alacak
Lisansüstü öğrenci alım ilanı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için tezli yüksek lisans programlarından Alevi Bektaşi Kültürü Anabilim Dalı’na ve Alevi Bektaşi İlmi Kaynakları Anabilim Dalı’na yüksek lisans öğrencileri alınacak.

Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü ilanında belirtilen yüksek lisans programları için öğrenciler başvurularını http://aday.nevsehir.edu.tr adresi üzerinden çevrim içi olarak 26 Temmuz 2021 - 06 Ağustos 2021 tarihlerinde, yabancı uyruklu öğrenciler ise başvurularını https://intstudent.nevsehir.ed... adresi üzerinden 26 Temmuz 2021 - 06 Ağustos 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak yapacaklar.

Hacı Bektaş Veli Araştırma ve Uygulama Enstitüsü 2021-2022 Eğitim - Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alım İlanına https://hbvenstitu.nevsehir.ed... adresinden ulaşılabilirsiniz.

Abone Ol Google News
İmam hatiplerin son düşmanı Cübbeli Ahmet: Çocuklarınızı oralara göndereceğinize düz liseye gönderin
Gündem

İmam hatiplerin son düşmanı Cübbeli Ahmet: Çocuklarınızı oralara göndereceğinize düz liseye gönderin

'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı canlı yayında imam hatip liselerini ve ilahiyat fakültelerini karaladı. "Çocuklarınızı imam hatip ve ilahiyata göndereceğinize düz liselere gönderin." diyen Cübbeli Ahmet, "Daha az hasarla çıkar, ben bunu gördüm denedim" ifadelerini kullandı. Cübbeli Ahmet, bu açıklaması ile geçtiğimiz aylarda imam hatipleri hedef alan HDP'li Kemal Bülbül, CHP'li Alpay Antmen ve imam hatiplileri 'sapıklık ve ahlaksızlıkla' suçlayan Erol Mütercimler ile aynı cepheden konuşmuş oldu.
Ukrayna'da ikinci adama suikast girişimi: Aracına 10 kurşun isabet etti
Dünya

Ukrayna'da ikinci adama suikast girişimi: Aracına 10 kurşun isabet etti

Ukrayna Cumhurbaşkanı Yardımcısı Serhiy Shefir’in aracına silahlı saldırı düzenlendi. Devlet Başkanı Zelenskiy’in baş danışmanı da olan Shefir, saldırıdan yara almadan kurtuldu. 10 kurşunun isabet ettiği araçtaki şoförü ağır yaralandı. Zelenskiy ise saldırının kendisine mesaj olabileceğini söyledi.
Hadsiz CHP’liye suç duyurusu: Partisi sahip çıktı
Gündem

Hadsiz CHP’liye suç duyurusu: Partisi sahip çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “ceberut” deyip AK Partililer için “Bunların kökünü kazıyacağız” diye nefret açıklaması yapan CHP Etimesgut İlçe Başkanı Cemal Emir hakkında savcılığa 100’e yakın suç duyurusu yapıldı. Emir’e partisinden ise destek geldi. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, “Biz, AK Parti Genel Başkanı ile münakaşa etmeyeceksek niye siyaset yapıyoruz?” diyerek Emir’e sahip çıktı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.