Gündem ÜSMEK merkez sayılarını artırıyor

ÜSMEK merkez sayılarını artırıyor

ÜSMEK Cumhuriyet Kurs Merkezi’nde Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri kapsamında 16 yaş ve üzeri yetişkinler için sanat ve meslekî eğitim kursları verilecek.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​ÜSMEK merkez sayılarını artırıyor ​
ÜSMEK 16’ncı merkezini Cumhuriyet Mahallesi’nde açarak eğitim faaliyetlerine başladı.

Üsküdar Belediyesi tarafından ücretsiz bir şekilde bireylerin bilgi ve yetkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak, meslekî ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, istihdam sağlamak amacıyla Üsküdarlıların hizmetine sunulan ÜSMEK 16’ncı merkezini Cumhuriyet Mahallesi’nde açarak eğitim faaliyetlerine başladı.

ÜSMEK Cumhuriyet Kurs Merkezi’nde Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri kapsamında 16 yaş ve üzeri yetişkinler için sanat ve meslekî eğitim kursları verilecek. Açılışa Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen katılım sağlayarak günün anlam ve önemine dair açıklamada bulundular. ÜSMEK merkezi açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından faaliyete başladı.

Üsküdar'da kültür sanat sezonu Evgeny Grinko konseri ile başladı
OYNAT 00:56
Üsküdar'da kültür sanat sezonu Evgeny Grinko konseri ile başladı
Rus müzisyen, piyanist ve davulcu Evgeny Grinko, Üsküdar Belediyesi 2021-2022 kültür sanat sezonu açılışında sahne aldı. Üsküdar Harem Meydanı'ndaki konsere, müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Etkinlikte konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdarlıları dolu ve derinlikli bir kültür sanat sezonunun beklediğini söyledi.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.