Kültür Sanat Yedi İklim bir insan Ali Haydar Haksal

Yedi İklim bir insan: Ali Haydar Haksal

Türk edebiyatının usta kalemi Ali Haydar Haksal ve yayın yönetmenliğini yaptığı Yedi İklim Dergisi, şair ve yazarlar tarafından anlatılacak. 'Yedi İklim Bir İnsan' adlı programda yaklaşık 20 konuşmacı yer alacak.

Abone Ol Google News
yenisafak.com.tr / kültür sanat Yeni Şafak
Yedi İklim bir insan: Ali Haydar Haksal
Yedi İklim bir insan: Ali Haydar Haksal
Türk edebiyatında önemli bir yere sahip olan Yedi İklim Dergisi, şair ve yazarlar tarafından anlatılacak. Birçok yazar ve şair yetiştiren dergi 27 yıldır aralıksız yayın hayatını sürdürüyor. Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenecek olan programda Yedi İklim'de yazmış 20'ye yakın şair ve yazar, dergiyi, dergiciliği ve derginin genel yayın yönetmeni Ali Haydar Haksal'la ilgili duygu ve düşüncelerini ifade edecekler.1987'den beri medeniyetimizin sosyal, kültürel ve sanatsal izleğinden sapmadan çağa karşı özlü bir direnişle yürüyen Yedi İklim Dergisi, genç isimlerin yetişmesinde bir okul vazifesi görüyor. Mart ayında 288. sayısı çıkan Yedi İklim Dergisi, dergiciliğin zor şartlarına karşı direnebilen okul dergi özelliğini taşıyor.

Sunuculuğunu Selahaddin Kocaaslan'ın yapacağı program 19 Mart Çarşamba günü saat 19.00'da Cennet Kültür Merkezi'nde başlayacak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.