Seçim Seçim sonuçları bu kodla takip edilecek

Seçim sonuçları bu kodla takip edilecek

‘Türkiye’nin Seçim Kütüphanesi oluşturan Yeni Şafak, 24 Haziran seçim sonuçlarını en hızlı ve en doğru şekilde verecek. Yeni Şafak'ın hazırladığı özel kod aracılığıyla, dileyen herkes seçim sonuçlarını kendi sayfa ve mecralarında yayınlayabilecek.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Seçim sonuçları bu kodla takip edilecek
Türkiye 24 Haziran Pazar günü sandık başına gidiyor. Seçime dair sonuçları artık siz de kendi siteniz üzerinden anbean paylaşabileceksiniz.

Türkiye, cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimi için yarın sandık başına gidiyor. 24 Haziran'da saat 17.00'de tamamlanacak oy verme işleminin ardından tüm Türkiye'nin gözü sandıklardan çıkacak sonuçlarda olacak.

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim sonuçları yenisafak.com üzerinden en hızlı ve en doğru şekilde öğrenebilecek.

Yenisafak.com'un hazırladığı özel bir kodla dileyen herkes seçim sonuçlarını kendi sayfa ve mecralarında da yayınlayabilecek.

Türkçe, İngilizce ve Arapça olarak 3 dilde ulaşabileceğiniz seçim sonucunu yayınlamanıza yardımcı olacak embed koda ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Karşınıza çıkacak olan ekranda Türkçe, İngilizce ve Arapça seçim sonucu kodlarına ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk seçim kütüphanesine yer verilmişti

15 Temmuz Dijital Kütüphanesi’ni oluşturarak hain darbe girişiminin tüm kayıtlarını geleceğe taşıyacak bir projeye imza atan Yeni Şafak internet ekibi, geçtiğimiz yıl ‘Türkiye’nin Seçim Kütüphanesi’ni oluşturmuştu.

Seçim Kütüphanesi'nde 1946’dan günümüze bütün genel seçimler ve referandumları dönemin gazeteleri, afişleri ve fotoğraflarıyla ayrı ayrı analiz edilmişti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.