|
Spor

'Cizre anlatıldığı gibi değil'

Ziraat Türkiye Kupası H Grubu'nda Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Cizrespor, evinde PTT 1. Lig temsilcisi Giresunspor ile golsüz berabere kaldı. Konuk ekibin teknik patronu Erkan Sözeri, burada çok iyi karşılandıklarını söyledi.

Yeni Şafak
15:26 . 4/02/2015 Çarşamba
IHA

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Cizrespor Teknik Direktörü Yahya Ünal, 3 puan alamadıkları için üzgün olduklarını söyledi. Futbolcularının yürekleri ile ellerinden geleni yaptığını ifade eden Ünal, "Bir BAL takımının 7 puan toplaması büyük bir başarı. Sonuçta yenilmedik. Giresunspor kendi liginde güçlü bir takım. Ama yensek bir üst lige çıkma durumumuz vardı. Gençlerbirliği Konya'yı yendiği taktirde, üst tura çıkma şansımız var. Temennimiz sonucun öyle bitmesi. Kupada gelebileceğimiz en güzel yere geldik. Cizre’de güzel bir heyecan yaşattık. Üst tura çıkmak için umudumuz sürüyor" dedi.


Sözeri: Taşkınlık ve olay olmadı

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise, sonucun iki takıma da yaramadığını belirterek, "Ancak Cizre'de iyi ağırlandık. Anlatıldığı gibi Cizre'de taşkınlık ve olay çıkmadı. Giresun'da biz nasıl Cizrespor'u iyi ağırladıysak, onlar da bizi çok güzel bir şekilde ağırladılar. Olması gereken de buydu. Cizrespor'a şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum" diye konuştu.
#Erkan Sözeri
#Cizrespor
#Giresunspor
#Türkiye Kupası
8 yıl önce
default-profile-img