|

ManU ve Arsenal ile anlaşmıştım

2003'te Barcelona'ya transfer olarak Türk futbol tarihinin en önemli imzalarından birini atan Rüştü Reçber, burada Frank Rijkaard ile çalışmış ve umduğunu bulamamıştı.

00:00 - 16/12/2010 Perşembe
Güncelleme: 11:59 - 16/12/2010 Perşembe
Yeni Şafak
ManU ve Arsenal ile anlaşmıştım
ManU ve Arsenal ile anlaşmıştım

Rüştü o günleri, Lig TV'de yayınlanan 21 programında anlattı. "Kariyerimi değiştiren kişi Rijkaard'dır" diye dert yanan yıldız kaleci, dünyanın en görkemli statlarından biri olan Nou Camp içinse "Orada gökyüzünü görmek için yukarı bakmanız lazım. Yerden 7 kat yüksekliğinde tribünler var çünkü" yorumunda bulundu.


"MANU VE ARSENAL İLE PROTOKOL YAPMIŞTIM"

Rüştü Reçber, Barcelona'ya transfer olduğu sıralarda kendisini isteyen iki dev Avrupa kulübü daha olduğunu da dile getirdi. Çocukluğunda bile Barcelona taraftarı olduğunu ifade eden tecrübeli eldiven, İspanyol kulübüne imza atmadan önce Premier Lig'in iki büyük markası Manchester United ve Arsenal ile protokol yaptığını ama Barcelona'yı tercih ettiğini açıkladı.


"HEBERLER" EKİBİ DE ORADAYDI

Bu arada 21'e Rüştü Reçber'in yanı sıra Türkmax'ın sevilen komedi programı Heberler ekibinden Mehmet Ali Alabora, Mahir İpek ve Serhat Kılıç da katıldı.13 yıl önce