Gündem Erdoğandan tanzim açıklaması Fiyatlar düşerse sahadan çekiliriz

Erdoğan'dan tanzim açıklaması - Cumhurbaşkanı Erdoğan Ardahan mitingi

Erdoğan'dan tanzim açıklaması: Fiyatlar düşerse sahadan çekiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ardahan'da vatandaşlara hitap etti. "Son 30 yıldır Kürt-Türk denilerek milletimiz kavgaya sürüklendi" diyen Erdoğan, "Türkiye'nin yürüyüşünü engellemeye çalışanların, sürekli farklılıklarımızı kaşıması asla tesadüf değildir" şeklinde konuştu. Tanzim satışları ile fiyatların düştüğüne vurgu yapan Erdoğan, "Eğer fiyatlar yerine gelirse biz sahadan çekiliriz. Fiyatlar böyle devam ederse daha farklı adımlar atacağız" ifadesini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan.
Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ardahan'da vatandaşlara hitap etti.

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Sizlere efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Böyle de devam edeceğiz. Ardahan milli uyanışın sembol şehridir. Bu sene yüzüncü yılını kutladığımız Ardahan Kongreleri, Sivas ve Erzurum kongrelerine öncü olmuştur.

Bu Ardahan hür yaşamanın, kendi toprağında özgür yaşamanın değerini, istikrar ve güven ortamının değerini çok iyi bilir. Birlik olmadan, dirilik olmadan, barış olmadan huzur olmaz. Kenetlenme olmadan başarı olmaz. Ekonomik kalkınmanın da sosyal kalkınmanın da anahtarı birlik siyasetidir.

"Kardeş kavgasına sürüklüyorlar"

Son 30 yıldır Türk-Kürt denilerek milletimiz kavgaya sürüklendi. Türkiye'nin yürüyüşünü engellemeye çalışanların, sürekli farklılıklarımızı kaşıması asla tesadüf değildir.

En basit ihtiyaçların dahi bulunamadığı dönemde iktidarda CHP vardı. Bu kuyruklar varlık kuyruğu. Tanzim fiyatlarda satışlar bir anda düştü. Daha da düşüyor.

Fiyatlar düşerse sahadan çekiliriz

Benim vatandaşlarım simsarların elinden alındı. Fiyatlar tanzim satışlarda yüzde 50 düştü, daha da düşüyor.

Eğer fiyatlar yerine gelirse biz sahadan çekiliriz. Fiyatlar böyle devam ederse daha farklı adımlar atacağız.

Türkiye çok uzun yıllar az gelişmişliğe mahkum olmuştur. Bu belediyeler gelen parayı Kandil'e gönderdiler. Utanmadan ülkemizi bölmeye çalıştılar. Bunlara dersi 31 Mart'ta bir Osmanlı tokadı atıyor muyuz?

Batı'da ne yaptıysak Doğu'ya da onu götürdük

Uzun yıllar sonra 81 ilimizin tamamı layık olduğu hizmetlere bizim dönemimizde kavuştu. Çünkü biz birileri gibi bölge siyaseti yapmadık.

Biz hiçbir zaman Türkiye haritasını renklere göre bölmedik. Biz CHP gibi sadece sahil kenarlarına hapsolan bir parti olmadık. Biz Batı'ya ne götürdüysek, Doğu'ya da onu götürdük.

Milleti 'makarnacı' diye aşağıladılar

Senelerdir bu milleti makarnacı diye aşağılayanlar kendileri değilmiş gibi, şimdi sosyal devlet ilkesinden bahsediyorlar.

  • Neymiş, şu yaşa kadar gençlere ulaşım bedava. Sen kimin cebinden neyi bedava yapıyorsun? Bunlara inanıyor musunuz? Bunlar kuru sıkı atıyorlar. Sosyal Sigortalar Kurumu'nun müdürlüğünü yaptığı zaman bu Bay Kemal orayı batırmadı mı? Bu zat bize ders verebilir mi?
  • Şimdi bu zatı biraz daha rahatsız edecek yeni bir projeye başlatıyoruz. Düzenli yardım alan kardeşlerimize, hanedeki kişi sayısı başına aylık 100 kilowatt/saat elektrik vereceğiz.

En kısa sürede Sahara Tüneli'ni de hayata geçireceğiz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı ile görüştü
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu darbecidir
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu darbecidir
Abone Ol Google News
Namaz nasıl kılınır?
Hayat

Namaz nasıl kılınır?

Namaz nasıl kılınır? İslam’ın 5 şartından birisi namaz kılmaktır. Ergenlik (bulûğ) yaşına ve belli bir aklî olgunluk düzeyine gelmiş her müslümanın namaz kılması farz-ı ayındır. Namaza yeni başlayanlar için namaz nasıl kılınır? sorusu merak ediliyor. Haberimizde namazın kılınış tarifini ve sabah, öğle, ikindi, akşam, yatsı namazının kaç rekat olduğunu bulabilirsiniz.

Cuma namazı kaç rekattır? Cuma namazı nasıl kılınır?
Hayat

Cuma namazı kaç rekattır? Cuma namazı nasıl kılınır?

Namaz kılmak İslam'ın 5 şartından birisidir. Ergenlik (bulûğ) yaşına ve belli bir aklî olgunluk düzeyine gelmiş her müslümanın namaz kılması farz-ı ayındır. İslamiyette cuma namazı da ayrı bir öneme sahiptir. Kur'anı Kerim'de, "Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. (Cum'a, 62/9) buyruluyor. Peki cuma namazı kaç rekattır, kaçı sünnet kaçı farzdır? Cuma namazı nasıl kılınır?

Fatih'in tablosu kargoyla gelecek: İBB 6.5 milyon TL'ye satın almıştı
Hayat

Fatih'in tablosu kargoyla gelecek: İBB 6.5 milyon TL'ye satın almıştı

Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet'in günümüze kadar gelebilmiş üç orijinal portresinden biri olan eser haziranda İngiltere'nin Londra kentinde düzenlenen açık artırmada 770 bin sterlin'e (yaklaşık 6,5 milyon lira) satılmıştı. Tablonun İBB tarafından alındığının ortaya çıkması tartışmaları da beraberinde getirmişti. Fatih Sultan Mehmet tablosunu teslim almak üzere Londra'ya giden İBB yetkilileri, İstanbul'a döndü. Eserin kargo ile İstanbul'a getirileceği öğrenildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.