Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem İbrahim Kalından Erkan Oğura tepki Birlikte susmaya karar vermiştik

İbrahim Kalın'dan Erkan Oğur'a tepki: Birlikte susmaya karar vermiştik

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, bestelediği türkünün kaydında kopuz çaldığı için muhalefet tarafından eleştirilen Erkan Oğur'un açıklamalarına sitem etti. Kalın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Birlikte susmaya karar vermiştik. Sözlerine üzüldüm." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İbrahim Kalından Erkan Oğura tepki: Birlikte susmaya karar vermiştik
İbrahim Kalın

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'Hiç Oldum' türküsünü geçtiğimiz günlerde dinleyicilerinin beğenisine sundu.

Söz konusu türküde kopuz çalarak Kalın'a eşlik ettiği için eleştirilen müzisyen Erkan Oğur, dün yaptığı açıklamada, "İçimin bir köşesi cız etmişti, benim ne işim var diye. Belki benim de hatam olmuş olabilir, böyle bir şeyi kabul etmek" ifadelerini kullandı.

"Birlikte susmaya karar verdik"

Bu gelişme üzerine Twitter hesabından açıklama yapan Kalın, "İlk iki gün Erkan Oğur Bey'i üzmelerine çok üzüldüm. Kendisini arayıp konuştum. 'Bu pervasızca saldırılar sizi sakın mahzun etmesin' dedim. Birlikte susmaya karar verdik. Fakat üçüncü gün -belki yanlış hatırlayarak- söylediği şeylere şaşırdım ve üzüldüm." dedi.

"Herkes nasibinde ne varsa onu aldı"

Kalın, "Sözü yormadan" başlığıyla yayımladığı yazının devamında ise şu ifadeleri kullandı:

  • Keşke zorba saldırıların karanlık gölgesi, kendi irademiz ve muhabbetle paylaştığımız bu güzelliğin üzerine düşmeseydi. Canı sağ olsun. Herkes nasibinde ne varsa onu aldı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan 'Hiç Oldum' türküsü
OYNAT 01:42
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan 'Hiç Oldum' türküsü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, söz ve müziği kendisine ait, düzenlemesini ise ünlü sanatçı Erkan Oğur'un yaptığı 'Hiç Oldum' adlı türküsüne klip çekti. Kalın'ın, divan bağlama çaldığı türkünün klibi, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Yeni bir göç anlaşması Türkiye-AB ilişkilerine ruh katar
GÜNDEM
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Yeni bir göç anlaşması Türkiye-AB ilişkilerine ruh katar

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.