Teknoloji YouTube 2021in çıkış yapanlarını açıkladı Serdar Tuncerin kurduğu MyMecra ilk üçe girdi

YouTube 2021’in çıkış yapanlarını açıkladı: Serdar Tuncer'in kurduğu MyMecra ilk üçe girdi

Youtube, Türkiye dahil 17 ülke için hazırladığı '2021 en popüler 10' listesini duyurdu. Trend videolar, popüler içerik üreticileri ve müzik videoları gibi listelerin bulunduğu tabloda, '2021’in çıkış yapan içerik üreticileri' listesinin üçüncü sırasında Serdar Tuncer'in kurduğu MyMecra YouTube kanalı yer aldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
YouTube 2021’in çıkış yapanlarını açıkladı: Serdar Tuncerin kurduğu MyMecra ilk üçe girdi
Serdar Tuncer

Koronavirüs salgınının gölgesinde geçen yaklaşık iki yılda, milyonlarca insan eve kapandı. Bu süreçte vakit geçirmek için dizi, film ve videoların izlenmeleri en üst seviyeye ulaştı.

Dünyanın en büyük içerik platformlarından YouTube, bu yıl en çok izlenen videoları yayınladı.

Üçüncü sırada

Televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer'in kurduğu MyMecra kanalı listede üçüncü sırada yerini aldı. Tuncer, haberi sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyurdu.

  • Paylaşımda "YouTube Türkiye 2021 yılının en iyilerini açıkladı. En iyi çıkış yapan içerik üretici dalında @mymecra 3. sırada. Alkışlama işareti Dua ve desteğinizle güzeliz. Beraber yürüyelim" ifadeleri yer aldı.

YouTube 2021’nin en popülerlerini açıkladı: Zirvenin ortağı Bekir Develi oldu
HAYAT
YouTube 2021’nin en popülerlerini açıkladı: Zirvenin ortağı Bekir Develi oldu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.