Yazarlar Amanın Nancy, şu protestocular ne aksi

Amanın Nancy, şu protestocular ne aksi!

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Başkanlık seçiminden kısa bir süre önce, ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi denilen Kaşarlanmış Kahpe, Trump’a şöyle seslenmişti:

“Sayın Başkan, demokrasiyle yönetilen ABD’desiniz. Rusya, Kuzey Kore veyahut Türkiye’de olmadığınızı hatırlatırım…”

*

Kongre binasını basan protestoculardan Richard Barnett’i; Nancy Pelosi’nin ofisinde sere serpe oturmuş, onun maillerini okurken “dalgasını geçerken” gösteren fotoğrafı; tam da buraya yerleştirelim!

Hani, Kenya’daki Daily Nation’ın “Şimdi kim Muz Cumhuriyeti” başlığıyla yayınlayıp, ABD ile kafa yaptığı o ibretlik fotoğraf…

*

Bu aynı zamanda, Amerikan Demokrasisi adlı Sihirbazlık Gösterisinin iflas ettiğinin de resmidir!

Bundan böyle; Nancy, başta Afrika’dan gelenler olmak üzere, konuklarını “Amerika Birleşik Muz Cumhuriyeti’ne hoş geldiniz” diyerek karşılayabilir!

BİR BAŞKA FOTOĞRAF

2003’te Saddam’ın sarayını ele geçiren Amerikalı askerlerden birinin oradaki koltuğa sere serpe yayılmış fotoğrafını da unutmadık.

Diktatör Saddam’ı uydurma gerekçelerle ve Irak’a “demokrasi” getirme ense tıraşıyla devirmişlerdi.

Saddam Hüseyin sonrasında yaşananları ise bir Iraklı şöyle özetlemişti:

“Dabılyu Bush’un zulmü, Saddam’ın zulmünü çoktan geçti!”

*

Haydut Devlet ABD, bir milyon iki yüz binden fazla Iraklıyı taammüden katletti.

DİKTATÖR BAHSİ AÇILMIŞKEN

Sadece ABD’deki yandaşlarının değil, Türkiye’deki yaltakçılarının da “baş tacı” yaptığı Oğul Bush “diktatör” sayılmıyordu!

Irak’ın gayrı meşru işgalini, masumların katledilmesini “heyecanla, coşkuyla, gururla” destekleyen Ertuğrul Özbuş’a göre de…

“ABD, örnek bir demokrasiydi; orada asla diktatör olmazdı!”

*

6 Ocak’taki Kongre baskınından sonra; Ertuğrul (bu defa Özbaydın sıfatıyla) Trump için, bakınız ne dedi:

“Adını, dünya tarihine süfli bir sivil darbeci ve diktatör olarak yazdıracak.”

*

Papaz Maskeli CIA ajanı Brunson’ın tahliyesinde yahut Türkiye’ye yönelik finans saldırısını ateşlerken; Ertuğrul, işbu Diktatör Sarı Kovboy’un safındaydı!

Trump’ın, Ertuğrul Özbaydın’ın yakın geçmişteki patronu Yurttaş Kane’in pardon Aydın Doğan’ın “eski ortağı” olduğuna hiç girmiyorum…

O VAKİTLER, BU İKİSİ NECİYDİ?

20 Ocak’ta yemin edecek Yeni Başkan Biden, Gezi Kalkışması ile 15 Temmuz’daki Darbe Kalkışması sırasında “ABD Başkan Yardımcısı” sıfatını taşıyordu.

Ertuğrul’un bütün dünyada göğsünü gere gere dolaştığını söylediği, övdüğü Obama ise Biden’ın Başkanı idi!

“Düzenbazların Efendisi” 007 Ertuğrul’a göre; Obama ile Biden darbeci olmuyorlar!

Kongre Baskını için “Bu bir kalkışmaydı” diyen Biden da; aynen Trump gibi- Terörist Başı Fetullah’ı himayeye devam edecektir.

*

Joe Biden mendeburu, Amerikan Derin Devletini yöneten Hanedanlar’ın “mutemet” siyasetçisidir.

JFK SUİKASTI DA BİR DARBEYDİ

Kaderin cilvesidir:

Biden’dan Pennsylvania Valisi’ne kadar sıraya girdiler; Kongre Baskını için “Bu bir kalkışmadır, darbedir” diyorlar, ya…

1963’te Dallas’ta Başkan Kennedy’nin CIA tetikçileri tarafından katledilmesinin de farklı bir yöntemle gerçekleştirilmiş Hükümet Darbesi olduğunu unutmayalım!

1960’da, Türkiye’de 27 Mayıs Darbesi’ni “Askeri Cunta” eliyle yaptırtan Derin ABD; sadece üç sene sonra kendi başkanını katletti!

1962 Küba Krizinden itibaren Amerikan Derin Devletiyle “Papaz” olan JFK’nin; 1963 yılındaki iki çarpıcı kararı, infaz edilmesine yol açmıştır.

İlki, ABD’deki Federal Reserve sistemine son vermek/onun yaptığı işi devletleştirmek için 4 Haziran 1963 tarihinde bir “Başkanlık Kararnamesi” yayınlamasıydı.

İkincisi, suikasta kurban gittiği 22 Kasım 1963 tarihinden sadece 55 gün evvel aldığı “Vietnam’dan Asker Çekme” kararıydı.

*

JFK’in kalemini kıran Küresel Baronlar yani Derin Hanedanlar, “Demokrasi Makyajı” ile perde arkasından yönettikleri Haydut, Kan İçici ve Faşist ABD’nin asıl diktatörleridir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.