Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğandan Malezya Kralı Şaha Devlet Nişanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Malezya Kralı Şah'a Devlet Nişanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Malezya Kralı Sultan Abdullah Ri'ayatuddin Al-Mustafa Billah Şah'a Devlet Nişanı tevcih edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Malezya Kralı Şaha Devlet Nişanı
​Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Malezya Kralı Şah'a Devlet Nişanı.

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Devlet Nişanı Tevcih Töreni gerçekleştirildi.

İki ülkenin milli marşlarının okunmasının ardından Devlet Nişanı tevcihinin gerekçesi açıklandı.

Malezya Kralı Sultan Abdullah Şah'ın öz geçmişinin okunmasından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Malezya Kralı Sultan Abdullah Şah sahneye davet edildi.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Kralı Sultan Abdullah Şah'a Türkiye Cumhuriyeti Devlet Nişanı tevcih etti.

Malezya Kralı Sultan Abdullah Şah da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Malezya En Yüksek Ulusal Taç Nişanı takdim etti.

Ukrayna'da üçlü zirve: Erdoğan 18 Ağustos'ta Zelenskiy ve Guterres ile tahıl konusunu görüşecek
GÜNDEM
Ukrayna'da üçlü zirve: Erdoğan 18 Ağustos'ta Zelenskiy ve Guterres ile tahıl konusunu görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TOKİ müjdesi: Süratle milletimize sunacağız
FOTOĞRAF 6
Title
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da AK Parti 21. Kuruluş Yıl Dönümü Programı'na katıldı.
Title
​Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada, milyonlarca kişinin merakla beklediği sosyal konutlarla ilgili de açıklamada bulundu.
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan, \"Toplu Konut İdaresi'nden milletimiz konut almaya hazırsa, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız olarak süratle bu konutları yapacak ve milletimizin satın almasına sunacağız. Bunu da biz yaparız. \" ifadelerini kullandı.

Title
ÖNÜMÜZDEKİ AY DETAYLAR BELLİ OLACAK

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ başvurularına ilişkin yaptığı açıklamada, \"İnşallah yeni sosyal konut projelerimizi de önümüzdeki ay itibarıyla, Cumhurbaşkanımızın milletine vereceği büyük bir müjdeyle duyuracağız.'' ifadelerini kullanmıştı.
Title
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce yaptığı açıklamada TOKİ başvuruları ilgili detayları şu sözlerle paylaşmıştı:
Title
\"TOKİ vasıtasıyla 1 milyon 170 bin vatandaşımızı ev sahibi yaparak ekonomik, sağlıklı, güvenli konut üretiminde dünyada eşi benzeri olmayan bir başarı ortaya koyduk. Ülkemizin 81 şehrinde hız kesmeden toplu konut projelerini sürdürüyoruz. Şimdi de Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini başlatıyoruz. İlke kez ev sahibi olacak vatandaşlarımızın sabırsızlıkla beklediği bu proje bitmek üzere. Sıfır atık uyumlu, enerji verimli malzemelerle yapılacak bu konut projesinde yenilenebilir enerji sistemi kullanılacaktır. Bu adım son dönemde ciddi şikayet konusu olan kiraların düşmesine de yol açacaktır. Şehit yakınları, gaziler ve emeklilere her zaman ki gibi yer ayrılacaktır. Ayrıca ilk defa evlenen geçlerimiz de kota sahibi olacaktır.\"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TOKİ müjdesi: Süratle milletimize sunacağız
AK Parti 21. Kuruluş Yıl Dönümü Programı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal konut projesine de değindi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Toplu Konut İdaresi'nden milletimiz konut almaya hazırsa süratle bu konutları yapacak, milletimizin satın almasına sunacağız." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunların kurduğu masalara payanda olanlara sadece acıyoruz
OYNAT 01:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunların kurduğu masalara payanda olanlara sadece acıyoruz
AK Parti'nin 21. yıl dönümü programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ülkeyi yönetme müktesebatları 1940'ların tek parti faşizminden, iktidara gelme pratikleri 27 Mayıs darbesinden ibaret olanların çırpınışları boşunadır. Şahsi hırslarının ürünü ajandalarının sebebiyle bunların kurduğu masaya payanda olanlara ise biz sadece acıyoruz.' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.