Gündem İGİAD 10 yılını girişimcilikle kutladı

İGİAD 10. yılını ''girişimcilik''le kutladı

Abone Ol Google News
. Yeni Şafak
İGİAD 10. yılını girişimcilikle kutladı
İGİAD 10. yılını ''girişimcilik''le kutladı
Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) 10. kuruluş yıldönümünü girişimcilik ödülleri vererek kutladı. İş dünyasının biraraya geldiği ödül töreninde konuşan İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Alkan, kurumun 2003 yılından bu güne, 10 yılda yaptıkları çalışmaları anlattı. Alkan, İGİAD''ın ilkelerini, taşıdığı misyonu ve özellikle Bakanlar Kurulu kararı ile ''Türkiye'' ibaresini aldıktan sonra sorumluluklarının katlandığını katılımcılara aktardı. İGİAD törene İstanbul Ticaret Odası, Ak Parti''li üyeler, milletvekileri, odalar ve STK temsilcileri katıldı.

2013 GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜREİS MAKİNA'' YA VERİLDİ

Her yıl, bir önceki yılın girişimci firmasını belirleyen Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), 2013 Yılı Girişimcilik Ödülü''ne Reis Makina''yı layık gördü. Ahlaklı ve öz değerlerine bağlı girişimciliği teşvik etmek amacı ile, İGİAD''ın geleneksel hale getirdiği Girişimcilik Ödülü, Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Başkan Vekili olan Dursun Topçu''ya takdim edildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.