Hayat Kanserden ölen genç kadının acı sözleri

Kanserden ölen genç kadının acı sözleri

Zonguldak'ta kanser nedeniyle yaşamını yitiren bir çocuk annesi 29 yaşındaki Melahat Yazıcı'dan geriye, geçen yıl Facebook hesabında yazdığı "Allah'ım 'sona yaklaştın' diyen doktorları utandır ya Rabbim" sözleri kaldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İhlas
Kanserden ölen genç kadının acı sözleri
Melahat Yazıcı, 29 yaşında kanser nedeniyle vefat etti.

TÜİKİstanbul Bölge Müdürlüğünde çalışan 29 yaşındaki Melahat Yazıcı, 4 yıl önce polis memuru Tuğrul Yazıcı ile dünya evine girdi. Çiftin Zeynep Azra isminde bir de kız çocukları oldu. Yazıcı'ya başvurduğu hastanede gırtlak kanseri teşhisi konuldu.

Eşi Tuğrul Yazıcı'nın Almanya'da görev yapması nedeniyle geçen yıl Düsseldorf'a yerleşen Melahat Yazıcı, geçen Temmuz ayında Zonguldak'taki ailesinin yanına döndü. İlerleyen hastalığı nedeniyle BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan Melahat Yazıcı, dün sabaha karşı hayatını kaybetti.

"Allah'ım sen doktorları utandır"

Yazıcı'nın bir yıl önce sosyal medya hesabındaki paylaşımları ise yürek burktu. Facebook ve Instagram hesaplarında duygusal paylaşımlar yapan Yazıcı, kendisini "Hamileyken kanser olduğunu öğrenen anne. Şimdi kızım 2,5 yaşında ben ise ilaçların eritip tükettiği cansız bir bedenim" sözleriyle ifade etti.

3 yıl önce bugün gelinlik derdine düşmüşken, 3 yıl sonra ne derdine düştüm. Allah'ım sen 'sona yaklaştın' diyen doktorları utandır ya Rabbim.

Ender Saraç: Kanseri öldürmek için oruç tutun
HAYAT
Ender Saraç: Kanseri öldürmek için oruç tutun

21. yüzyılın vebası: Kanser
HAYAT
21. yüzyılın vebası: Kanser

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.