|
Spor

Nani Türk futbolunu Portekiz'e taşıyor

Portekiz'in tek spor kanalı olan Sport TV, Nani transferinin ardından Türkiye Ligi maçlarını yayımlamak için harekete geçtiği belirtildi.

Yeni Şafak
12:00 . 7/07/2015 Tuesday
Diğer

Fenerbahçe'de Nani'nin gelişi tam bir karnavala dönüştü. Sarı-lacivertli ekip UEFA Kupası'nda yarı finale kaldığında bile takımı bu kadar fazla taraftar havalimanında karşılamamıştı. Bu karşılama töreni Nani'nin üzerine ekstra yük de bindirdi.Peki bu durum Portekiz'de nasıl yankılandı? Milliyet'in haberinde Publico gazetesinden Matheus ilginç bir değerlendirmede bulundu. Matheus, "Nani'nin geliş görüntülerini izledik. İnanamadık. Aramızda, 'Nani Fenerbahçe'yi şampiyon yaparsa neler olur?' acaba diye konuştuk. Ama hatırlıyorum. Quaresma'da Türkiye'ye geldiğinde benzeri görüntüler olmuştu. Umarım Nani'nin Türkiye macerasi Q7 gibi hayal kırıklığı ile bitmez" şeklinde konuştu.Nani Türk futbolunu Portekiz'e taşıyor

Öte yandan Nani'nin Fenerbahçe'ye transferi Portekiz'de Türk futboluna olan ilgiyi katladı. Ülkenin tek spor kanalı olan Sport TV'nin, Türkiye Ligi maçlarını yayımlamak için atağa kalktığı belirtildi. Abola gazetesi İtalya ve Fransa Ligi maçlarının yayın haklarını elinden kaçıran Spor TV'nin anlaşma yapmak için görüşmelere devam ettiğini yazdı.

#luis nani
#fenerbahçe
#portekiz
#spor tv
8 years ago
default-profile-img