Osman Çakmak'tan tarihi çağrı: Herkesi bekliyoruz

Milli motosikletçi Deniz Öncü'den korkutan kaza

Hagi'nin 15 yaşındaki prensi Enes Sali'den tarihe geçen gol

Burak Elmas: Fatih Terim'e izin vermeyiz

Rıza Çalımbay'dan milli takım açıklaması

Kovid dönemini gözyaşlarıyla anlatan Mustafa Reşit Akçay: 10 kişiden birinin kurtulduğu bir ECMO makinesinden çıktım

Ahmet Nur Çebi'den Avcı'ya: Sen benimle niye konuşmuyorsun?

Cristiano Ronaldo otobüste kendisine rekoru getiren gollerini izlerken görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo Paralimpik Oyunları şampiyonu Abdullah Öztürk'e tebrik telefonu

Paralimpik Oyunları’nda ilk altın madalya Abdullah Öztürk’ten

ABD'de bir George Floyd vakası daha: Yıldız basketbolcuya elektroşok verdiler

Milli judocu Zeynep Çelik Japon rakibini altın skorla yenerek bronz madalyanın sahibi oldu

Marius Sumudica kovulduğu kulübü Cluj'un antrenmanına alınmadı

Honduras’ta linç edileceğini düşünen hakem silah çekti

Takım arkadaşına saldıran Marcao'dan açıklama: Kardeşim Kerem'den özür diliyorum

PSG Messi transferini paylaştığı videoyla duyurdu

Altay Bayındır'a Giresunspor taraftarından tepki: Giresun lan burası hayırdır

Yurda dönen Busenaz Sürmeneli: Çocukluk hayalim olan altın madalya avuçlarımın içinde

Vitor Pereira'dan taraftara 'işime karışma' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan altın madalya alan Busenaz Sürmeneli'ye tebrik telefonu

Özel sporcunun Busenaz'ın olimpiyat şampiyonluğu sonrası duygulandıran sevinci

Olimpiyat şampiyonu milli boksör Busenaz Sürmeneli: Cumhurbaşkanımıza bir söz vermiştim

Olimpiyat şampiyonu Busenaz Sürmeneli göz yaşlarıyla İstiklal Marşı'nı okudu: "Bekle dedik beklediler getirdik"

Tokyo'da finale yükselen Busenaz Sürmeneli'den mesaj var: Bana dua eden elleriniz hiçbir zaman inmesin

Milli boksörümüz Busenaz Sürmeneli'den mesaj var: O yangınları çıkaranlar... Bir ölür bin diriliriz

Eda Erdem: Kaçırdığımız şey çok büyük

Tokyo 2020 erkekler yüksek atlamada çifte şampiyon: Madalyayı paylaştılar

Yasemin Adar'dan tarihi başarı

Bronz madalya Rıza Kayaalp'in

Olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz yurda döndü

Çeyrek Final

27 Şubat 2021
Aldershot Town Aldershot Town
4 : 6
Hereford Hereford
Darlington Darlington
1 : 2
Hornchurch Hornchurch
Notts County Notts County
3 : 1
Oxford City Oxford City
Woking Woking
1 : 0
Torquay United Torquay United

5. Tur

06 Şubat 2021
Oxford City Oxford City
2 : 0
Peterborough Sports Peterborough Sports
Darlington Darlington
4 : 1
Wealdstone Wealdstone
Hornchurch Hornchurch
5 : 4
Maidstone United Maidstone United
Southport Southport
0 : 2
Torquay United Torquay United
Sutton United Sutton United
0 : 1
Woking Woking
Hereford Hereford
1 : 0
Leamington Leamington
Aldershot Town Aldershot Town
3 : 0
Chesterfield Chesterfield
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
4 : 5
Notts County Notts County

Final

22 Mayıs 2021
Hereford Hereford
1 : 3
Hornchurch Hornchurch

Yarı Final

27 Mart 2021
Hereford Hereford
1 : 0
Woking Woking
Notts County Notts County
7 : 8
Hornchurch Hornchurch

4. Tur

20 Ocak 2021
Boston United Boston United
2 : 5
Chesterfield Chesterfield
19 Ocak 2021
Bromley Bromley
7 : 8
Woking Woking
Kettering Town Kettering Town
0 : 3
Leamington Leamington
Stamford Town Stamford Town
0 : 2
Hereford Hereford
Boreham Wood Boreham Wood
0 : 4
Torquay United Torquay United
FC Halifax Town FC Halifax Town
1 : 2
Southport Southport
Aldershot Town Aldershot Town
3 : 2
Solihull Moors Solihull Moors
18 Ocak 2021
Wealdstone Wealdstone
3 : 1
Gloucester City Gloucester City
16 Ocak 2021
Sutton United Sutton United
3 : 1
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
Stockport County Stockport County
1 : 2
Notts County Notts County
Bath City Bath City
0 : 1
Peterborough Sports Peterborough Sports
Maidstone United Maidstone United
2 : 1
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
Hornchurch Hornchurch
4 : 1
King's Lynn Town King's Lynn Town
Oxford City Oxford City
4 : 2
Haringey Borough Haringey Borough
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
3 : 0
Altrincham Altrincham
Weymouth Weymouth
0 : 1
Darlington Darlington

3. Tur

23 Aralık 2020
Boreham Wood Boreham Wood
3 : 0
Yeovil Town Yeovil Town
Maldon&Tiptree Maldon&Tiptree
1 : 7
Gloucester City Gloucester City
Oxford City Oxford City
3 : 0
Truro City Truro City
Maidstone United Maidstone United
3 : 0
Frome Town Frome Town
22 Aralık 2020
Alfreton Town Alfreton Town
1 : 3
King's Lynn Town King's Lynn Town
Bromley Bromley
2 : 0
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
Alfreton Town Alfreton Town
- : -
King's Lynn Town King's Lynn Town
19 Aralık 2020
Solihull Moors Solihull Moors
4 : 0
Farsley Celtic Farsley Celtic
FC Halifax Town FC Halifax Town
7 : 5
Hartlepool United Hartlepool United
St.Albans City St.Albans City
0 : 2
Sutton United Sutton United
Chesham United Chesham United
0 : 1
Torquay United Torquay United
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
5 : 2
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
Peterborough Sports Peterborough Sports
3 : 2
Basford United Basford United
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
1 : 2
Hornchurch Hornchurch
Dartford Dartford
0 : 1
Haringey Borough Haringey Borough
Weymouth Weymouth
3 : 2
Maidenhead United Maidenhead United
Ashton United Ashton United
1 : 2
Kettering Town Kettering Town
Spennymoor Town Spennymoor Town
6 : 7
Southport Southport
Morpeth Town Morpeth Town
0 : 3
Notts County Notts County
Nantwich Town Nantwich Town
0 : 1
Hereford Hereford
Wealdstone Wealdstone
4 : 3
Eastleigh Eastleigh
Darlington Darlington
7 : 5
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
Wrexham Wrexham
5 : 6
Leamington Leamington
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
1 : 0
Braintree Town Braintree Town
Chesterfield Chesterfield
4 : 3
Brackley Town Brackley Town
Boston United Boston United
5 : 3
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
3 : 1
Barnet Barnet
Altrincham Altrincham
2 : 1
Chester Chester
Woking Woking
2 : 1
Dover Athletic Dover Athletic
Welwyn Garden City Welwyn Garden City
1 : 5
Aldershot Town Aldershot Town
Bath City Bath City
4 : 0
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
Stockport County Stockport County
3 : 1
Guiseley Guiseley

2. Tur

Maidstone United Maidstone United
2 : 0
Poole Town Poole Town
Concord Rangers Concord Rangers
1 : 2
Truro City Truro City
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
2 : 4
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
16 Aralık 2020
Darlington Darlington
2 : 0
City Of Liverpool City Of Liverpool
15 Aralık 2020
Coleshill Town Coleshill Town
1 : 10
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
Spennymoor Town Spennymoor Town
6 : 2
Marske United F.C. Marske United F.C.
St.Albans City St.Albans City
3 : 0
Cray Wanderers Cray Wanderers
Welling United Welling United
0 : 2
Oxford City Oxford City
Leamington Leamington
5 : 0
St Ives Town St Ives Town
Marine Marine
0 : 1
Southport Southport
Guiseley Guiseley
2 : 0
Chorley Chorley
Chester Chester
3 : 1
Bradford PA Bradford PA
Witton Albion Witton Albion
2 : 5
Nantwich Town Nantwich Town
Bath City Bath City
3 : 2
Chelmsford Chelmsford
Curzon Ashton Curzon Ashton
1 : 4
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
Brackley Town Brackley Town
3 : 2
Royston Town Royston Town
Slough Town Slough Town
7 : 8
Dartford Dartford
Kettering Town Kettering Town
5 : 1
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
Gateshead Gateshead
2 : 3
Farsley Celtic Farsley Celtic
Alfreton Town Alfreton Town
3 : 0
Bedford Bedford
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
2 : 0
Hungerford Town Hungerford Town
Ashton United Ashton United
7 : 5
York City York City
Aveley Aveley
1 : 3
Chesham United Chesham United
Blyth Spartans Blyth Spartans
0 : 3
Morpeth Town Morpeth Town
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
0 : 1
Hornchurch Hornchurch
Haringey Borough Haringey Borough
3 : 1
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
Maldon&Tiptree Maldon&Tiptree
2 : 1
Bognor Regis Bognor Regis
Frome Town Frome Town
3 : 0
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
Gloucester City Gloucester City
4 : 2
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
Welwyn Garden City Welwyn Garden City
2 : 1
Burgess Hill Town Burgess Hill Town
Billericay Billericay
3 : 5
Braintree Town Braintree Town
Stamford Town Stamford Town
1 : 0
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
Hereford Hereford
3 : 0
St. Neots Town St. Neots Town
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
3 : 1
Cheshunt Cheshunt
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
5 : 3
Chippenham Town Chippenham Town
Bracknell Town Bracknell Town
2 : 3
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
14 Aralık 2020
Evesham Evesham
0 : 3
Boston United Boston United
12 Aralık 2020
Basford United Basford United
3 : 0
Felixstowe & Walton Felixstowe & Walton
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
5 : 4
Carshalton Athletic Carshalton Athletic
Hitchin Town Hitchin Town
0 : 4
Peterborough Sports Peterborough Sports

1. Tur

Witton Albion Witton Albion
2 : 0
Bamber Bridge Bamber Bridge
Marine Marine
1 : 0
Hyde United Hyde United
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
2 : 1
Leiston Leiston
Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic
0 : 2
Stamford Town Stamford Town
10 Aralık 2020
Grantham Town Grantham Town
3 : 4
St Ives Town St Ives Town
09 Aralık 2020
Enfield Enfield
5 : 6
Maldon&Tiptree Maldon&Tiptree
08 Aralık 2020
Ashton United Ashton United
2 : 1
South Shields South Shields
North Leigh North Leigh
0 : 1
Frome Town Frome Town
Runcorn Runcorn
4 : 5
Morpeth Town Morpeth Town
Welwyn Garden City Welwyn Garden City
3 : 1
Hednesford Hednesford
Hornchurch Hornchurch
4 : 1
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
Coleshill Town Coleshill Town
5 : 2
Matlock Town Matlock Town
Aveley Aveley
1 : 0
Hastings United Hastings United
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
3 : 5
Bedford Bedford
Hitchin Town Hitchin Town
3 : 0
Mickleover Sports Mickleover Sports
Weston Super Mare Weston Super Mare
1 : 3
Chesham United Chesham United
Nantwich Town Nantwich Town
3 : 1
Workington Workington
Marlow FC Marlow FC
1 : 4
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
1 : 5
Peterborough Sports Peterborough Sports
Leatherhead Leatherhead
0 : 1
Felixstowe & Walton Felixstowe & Walton
Lowestoft Town Lowestoft Town
0 : 3
Cheshunt Cheshunt
Margate Margate
0 : 3
Burgess Hill Town Burgess Hill Town
Carshalton Athletic Carshalton Athletic
3 : 0
Barking FC Barking FC
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
3 : 0
Walton Casuals Walton Casuals
Buxton Buxton
1 : 2
City Of Liverpool City Of Liverpool
Haringey Borough Haringey Borough
2 : 1
Bishop Stortford Bishop Stortford
Poole Town Poole Town
3 : 1
Willand Rovers Willand Rovers
St. Neots Town St. Neots Town
3 : 1
Kings Langley Kings Langley
Thame United Thame United
2 : 5
Bognor Regis Bognor Regis
Uxbridge Uxbridge
1 : 3
Cray Wanderers Cray Wanderers
Basford United Basford United
5 : 0
Rushall Olympic Rushall Olympic
Royston Town Royston Town
3 : 1
Tamworth Tamworth
Salisbury City Salisbury City
0 : 1
Bracknell Town Bracknell Town
Marske United F.C. Marske United F.C.
3 : 1
Warrington Town Warrington Town
05 Aralık 2020
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
3 : 2
Dorchester Town Dorchester Town
Evesham Evesham
6 : 5
Bideford Bideford
Moneyfields Moneyfields
1 : 5
Truro City Truro City

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+