Hayat Engin Altan Düzyatan IMDbde zirveye yerleşti

Engin Altan Düzyatan IMDb'de zirveye yerleşti

Engin Altan Düzyatan, IMDb’nin Starmetre puanına göre Türk erkek oyuncular arasında birinci oldu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
IMDb nedir?
IMDb internet üzerinde en çok tercih edilen site.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un başarılı oyuncusu Engin Altan Düzyatan, IMDB’nin Starmetre puanına göre Türk erkek oyuncular arasında birinci oldu.

10 milyondan fazla oyuncu içinden seçildi

NTV'nin haberine göre, ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan'ı sırasıyla şu isimler takip etti: Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy, Burak Özçivit.

  • Dünya üzerinde 10 milyondan fazla televizyon ve sinema oyuncusunun yer aldığı veri tabanında ilk 10 bin ismin içinde yer almak büyük prestij göstergesi kabul ediliyor.

IMDb nedir?

IMDb internet üzerinde bulunan milyonlar film, dizi, animasyon, televizyon programı ve oyuncuların bilgilerini barındıran bir sitedir. Internet Movie Database (İnternet film veritabanı) açılımıyla bilinir. Puanlama sistemi sayesinde filmlerin beğenilme derecelerini gösterir.

Ayrıca Top 250, Top 100, en kötü filmler, en yüksek puanlı oyuncular gibi listeleri ve filmleri kategorilerine göre ayırmasıyla film tutkunlarının film seçerken en çok tercih ettiği sitedir.

Ünlü sanatçı için 'sivri sinek' alarmı
HAYAT
Ünlü sanatçı için 'sivri sinek' alarmı

Diriliş Ertuğrul'un 5. sezonu ne zaman yayınlanacak?
HAYAT
Diriliş Ertuğrul'un 5. sezonu ne zaman yayınlanacak?

'İçine şeytan girmiş' diyerek dilini dağladılar!
HAYAT
'İçine şeytan girmiş' diyerek dilini dağladılar!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.