Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom
İşte Türkiye’ye ekonomik saldırının nedeni ve Erdoğan’ın tarihi resti
03:44
Ekonomi
İşte Türkiye’ye ekonomik saldırının nedeni ve Erdoğan’ın tarihi resti
Başkan Erdoğan, ekonomik savaşın arkasındaki nedenleri tek tek açıkladı. Erdoğan, 15 Temmuz'da teslim alamadığı Türkiye'yi bu kez ekonomik darbeyle çökertmek isteyen ABD'ye rest çekti.
Paradan beş sıfır atacaklar
01:12
Ekonomi
Paradan beş sıfır atacaklar
Güçlü Bolivar'dan üç sıfır daha atıp Yüce Bolivar'a geçeceği tarihi erteleyen Venezuela, üç yerine beş sıfır atmaya karar verdi. Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, parasal yeniden dönüşümün 20 Ağustos'ta başlayacağını açıkladı.
Tek seferde büyük ATAK
01:00
Ekonomi
Tek seferde büyük ATAK
Türkiye ile Pakistan arasında 30 adet T129 ATAK helikopterinin satışına yönelik imzalar atıldı. 30 adet ATAK helikopterinin satış tutarı yaklaşık 1,5 milyar dolar. Tusaş, helikopterlerin teslimatlarını 5 yılda tamamlayacak.
Türkiye’nin denizlerdeki gururu: MİLGEM
Ekonomi
Türkiye’nin denizlerdeki gururu: MİLGEM
'MİLGEM nedir, Milli Gemi projesinin teknik özellikleri nelerdir?' sorularının yanıtları bu videomuzda. Ülkemizin yakın ve uzak denizlerdeki silah gücünün ana omurgasını oluşturacak Milli savaş gemileri, özgün tasarım ve teknik gücüyle dikkatleri üzerine çekiyor. MİLGEM korvetler yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da ilgiyle takip edilirken, ilk ihracat Pakistan'a gerçekleştirildi.1000 yıllık Türk denizcilik tarihinin en büyük projelerinden biri olan 'Milli Gemi' projesinin hayata geçirilmesinde büyük rol oynayan, yakın zamanda aramızdan ayrılan Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Emekli Oramiral Özden Örnek Paşa'yı saygıyla anıyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.