Video Son Dakika Haber Videoları - En Güncel Videolar - Yenisafakcom

Video Galerisi

İnternetin ilk krizi
03:19
Ekonomi
İnternetin ilk krizi
İnternetin ilk çıktığı günlerde herkes geleceğin orada olduğunu düşünüp tüm parasını yatırmaya karar vermişti. İnsanlar bekledikleri zenginliğe hızlı ulaşmıştı ta ki balonun patladığı güne kadar...
Dünyayı kıskandıracak Ay Yıldız Projesi: Nükleer saldırıdan bile etkilenmeyecek
04:30
Ekonomi
Dünyayı kıskandıracak Ay Yıldız Projesi: Nükleer saldırıdan bile etkilenmeyecek
Son yıllarda savunmada atağa kalkan Türkiye karada denizde ve havada ortaya koyduğu ürünleri tek bir çatı altında yönetmek için harekete geçti. Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı'nın genel merkez binası Pentagon'un benzeri bir proje Ankara'da hayata geçiriliyor. Savunmadaki Türkler programı bu hafta yerli Pentagon Ay Yıldız'ı gündemine aldı..
Son 10 yıldır böylesi görülmedi
02:09
Ekonomi
Son 10 yıldır böylesi görülmedi
Türkiye ekonomisi ikinci çeyrek yüzde 21,7'lik rekor bir büyüme oranına erişti. Verilere bakıldığında ise rekor büyümeyi sanayi sektörünün sırtladığı görüldü. İkinci çeyrekte sanayide yüzde 40'ın üzerinde artış yaşanırken dikkat çeken bir detay ise gözlerden kaçmadı. Pandemi sonrası ortaya çıkan talebi karşılamak için firmalar kapasite artışına giderken makine ve teçhizat yatırımları ise 2010 yılında olduğu gibi üç çeyrektir peş peşe artış gösterdi. Uzmanlar ise bu tabloyu büyümedeki ivmenin üçüncü çeyrekte de devam edeceğinin işareti olarak yorumluyor.
Selçuk Bayraktardan AKINCI TİHA paylaşımı: Kınasını yaktık askere uğurluyoruz
01:24
Ekonomi
Selçuk Bayraktardan AKINCI TİHA paylaşımı: Kınasını yaktık askere uğurluyoruz
Türkiye'nin havadaki yeni gücü olacak, BAYKAR tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı, 3 gün sonra güvenlik güçlerine teslim edilecek. Gelişmeyi AKINCI TİHA'yı üreten BAYKAR, sosyal medya hesabından 'Bayraktar Akıncı yuvadan uçmaya hazırlanıyor. Semalarımızın yılmaz bekçisi olacak Bayraktar AKINCI TİHA'nın güvenlik güçlerimize teslim edilmesine son 3 gün' notuyla duyurdu. BAYKAR Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 'Önce emekledi, sonra yürüdü… Derken koştu, ardından uçtu… Gün geçti büyüdü... Şimdi de kınasını yaktık, vatan görevi için askere uğurluyoruz...' değerlendirmesinde bulundu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.