Gündem DEAŞın bombacısı yakalandı

DEAŞ'ın bombacısı yakalandı

Kocaeli merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda 8 DEAŞ’lı gözaltına alındı. Şüphelilerden 1’inin bombalı eylemlerde kullanılan araçların bomba düzeneklerini hazırladığı, 3 kişinin de örgütün silahlı çatışmalarında görev aldığı tespit edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Son dakika: DEAŞın bombacısı yakalandı
Eş zamanlı operasyon neticesinde 8 yabancı uyruklu şüpheli yakalandı.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri terör örgütü DEAŞ mensubu kişilere yönelik operasyon düzenledi. Kocaeli merkezli Gaziantep ve Şanlıurfa’da düzenlenen eş zamanlı operasyon neticesinde 8 yabancı uyruklu şüpheli yakalandı.

İHA

Yakalanan şahısların 1’inin bombalı eylemlerde kullanılan araçların bomba düzeneklerini hazırladığı, 1’inin örgütün çatışma bölgelerine mühimmat sevkini sağladığı, 3’ünün örgüte lojistik destek sağlayan örgüt mensubu olduğu, diğer 3 kişinin de örgütün silahlı çatışmalarında görev aldığı tespit edildi.

İHA

Şüpheliler, İl Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

İHA

Kocaeli'de DEAŞ'ın bombalı araçlarını hazırlayan terörist yakalandı
OYNAT 00:59
Kocaeli'de DEAŞ'ın bombalı araçlarını hazırlayan terörist yakalandı
Kocaeli'nin de aralarında bulunduğu 3 kentte terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda, örgüte bombalı araç hazırlayan H.E.H. ile birlikte 8 kişi yakalandı.


İzmir merkezli 26 ilde FETÖ operasyonu: 60 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi
GÜNDEM
İzmir merkezli 26 ilde FETÖ operasyonu: 60 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.