Almanya gruptan çıkamayınca taraftarlar hıncını Mesut Özil posterinden çıkardı

Milli takımın rejimi temsil ettiğini düşünen İranlılar ABD yenilgisini sokaklarda kutladı

Katar'da ezan sesini duyan gayrimüslim taraftarlar İslam'ı yakından tanımak için camilere akın ediyor

Katar'da Japon taraftarlar 1-0 kaybettikleri maçın ardından tribünleri temizleyip stattan ayrıldı

İran'ın hocası BBC muhabirini verdiği cevapla susturdu

Hindistan'da Brezilya ve Arjantin taraftarları birbirine girdi

Fransa'ya şok: İdmanda sakatlanan Nkunku Dünya Kupası kadrosundan çıkarıldı

Barselona kaptanı Pique futbola göz yaşlarıyla veda etti

Kasımpaşa taraftarları Mansur Yavaş’a tepki gösterdi: Mansur dışarı

İncesuspor'a maçı kazandıran efsane motivasyon konuşması

Dünya Şampiyonu Derya Ceren Çağlayan'dan Türk bayraklı yanıt

Bursaspor tribün lideri sportif direktörü fırçaladı

Mesut Özil'e mehteranlı doğum günü sürprizi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ampute Milli Takımı'na övgü: Bu azmin önünde hiçbir şey dayanmaz

Dünya Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımı kupayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden aldı

Bodrumspor'dan 5 yedikten sonra 3'lü çektiren Sakaryaspor taraftarına başkandan fırça: Oğlum 5 yedik farkında değil misiniz?

Fransız polisinden skandal hareket: Trabzonspor taraftarlarını köpekle aradılar

Yarıya düşen Türk bayrağını göndere çeken milli sporcu takdir topladı

Endonezya Ligi'nde facia: 100'ü aşkın taraftar hayatını kaybetti

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi öncesi Vodafone Park önünde satırlı kavga

Amedspor-Bursaspor maçı sonrası ortalık karıştı: Bursasporlu futbolcular polis kalkanları eşliğinde sahadan ayrıldı

Amedspor taraftarları sözde Kürdistan bayrağı açtı

Bypass geçiren Samsunspor taraftarı yarasını futbolculara gösterdi

Milli güreşçilerden gururlandıran başarı: Taha Akgül 3. kez dünya şampiyonu oldu

Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'ten tarihi başarı: 5. kez dünya şampiyonu oldu

Azerbaycan Türk'ü güreşçi sırtına alıp minderde tur attırdığı Ermeni sporcuyu yere vurdu

Marsilya taraftarlarından LGBT bayraklarına geçit yok

Balkan ikincisi olan Hakkarili Rojda memleketinde davul zurnayla karşılandı

Mersin'de mahalleler arası futbol turnuvasında kavga çıktı

Fenerbahçeli taraftarlar skandalı destekledi: Stadyumda Gülşen’in şarkısını söylediler

Finaller Ara Eleme Turu

23 Şubat 2023
KAA Gent KAA Gent
- : -
Karabağ Karabağ
Basel Basel
- : -
Trabzonspor Trabzonspor
CFR Cluj CFR Cluj
- : -
Lazio Lazio
Partizan Partizan
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
Fiorentina Fiorentina
- : -
Braga Braga
Lech Poznan Lech Poznan
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
Anderlecht Anderlecht
- : -
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
AEK Larnaca AEK Larnaca
16 Şubat 2023
Karabağ Karabağ
- : -
KAA Gent KAA Gent
Braga Braga
- : -
Fiorentina Fiorentina
Bodo Glimt Bodo Glimt
- : -
Lech Poznan Lech Poznan
Lazio Lazio
- : -
CFR Cluj CFR Cluj
AEK Larnaca AEK Larnaca
- : -
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Trabzonspor Trabzonspor
- : -
Basel Basel
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
- : -
Anderlecht Anderlecht
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
Partizan Partizan

GrupA

Fiorentina Fiorentina
1 : 1
Rigas FS Rigas FS
Hearts Hearts
0 : 4
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
3 : 0
Fiorentina Fiorentina
Rigas FS Rigas FS
0 : 2
Hearts Hearts
Rigas FS Rigas FS
0 : 0
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Hearts Hearts
0 : 3
Fiorentina Fiorentina
Fiorentina Fiorentina
5 : 1
Hearts Hearts
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
3 : 0
Rigas FS Rigas FS
Fiorentina Fiorentina
2 : 1
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Hearts Hearts
2 : 1
Rigas FS Rigas FS
Rigas FS Rigas FS
0 : 3
Fiorentina Fiorentina
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
3 : 1
Hearts Hearts

GrupB

Anderlecht Anderlecht
1 : 0
Silkeborg Silkeborg
West Ham United West Ham United
3 : 1
FCSB FCSB
FCSB FCSB
0 : 0
Anderlecht Anderlecht
Silkeborg Silkeborg
2 : 3
West Ham United West Ham United
Anderlecht Anderlecht
0 : 1
West Ham United West Ham United
Silkeborg Silkeborg
5 : 0
FCSB FCSB
West Ham United West Ham United
2 : 1
Anderlecht Anderlecht
FCSB FCSB
0 : 5
Silkeborg Silkeborg
Anderlecht Anderlecht
2 : 2
FCSB FCSB
West Ham United West Ham United
1 : 0
Silkeborg Silkeborg
FCSB FCSB
0 : 3
West Ham United West Ham United
Silkeborg Silkeborg
0 : 2
Anderlecht Anderlecht

GrupC

Austria Wien Austria Wien
0 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Villarreal Villarreal
4 : 3
Lech Poznan Lech Poznan
Lech Poznan Lech Poznan
4 : 1
Austria Wien Austria Wien
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
1 : 2
Villarreal Villarreal
Lech Poznan Lech Poznan
0 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Villarreal Villarreal
5 : 0
Austria Wien Austria Wien
Austria Wien Austria Wien
0 : 1
Villarreal Villarreal
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
1 : 1
Lech Poznan Lech Poznan
Austria Wien Austria Wien
1 : 1
Lech Poznan Lech Poznan
Villarreal Villarreal
2 : 2
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
4 : 0
Austria Wien Austria Wien
Lech Poznan Lech Poznan
3 : 0
Villarreal Villarreal

GrupD

Slovacko Slovacko
3 : 3
Partizan Partizan
Nice Nice
1 : 1
FC Köln FC Köln
FC Köln FC Köln
4 : 2
Slovacko Slovacko
Partizan Partizan
1 : 1
Nice Nice
Slovacko Slovacko
0 : 1
Nice Nice
FC Köln FC Köln
0 : 1
Partizan Partizan
Partizan Partizan
2 : 0
FC Köln FC Köln
Nice Nice
1 : 2
Slovacko Slovacko
Nice Nice
2 : 1
Partizan Partizan
Slovacko Slovacko
0 : 1
FC Köln FC Köln
FC Köln FC Köln
2 : 2
Nice Nice
Partizan Partizan
1 : 1
Slovacko Slovacko

GrupE

SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
0 : 1
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Vaduz Vaduz
0 : 0
Apollon Limassol Apollon Limassol
Apollon Limassol Apollon Limassol
1 : 3
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
4 : 1
Vaduz Vaduz
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
2 : 2
Vaduz Vaduz
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
3 : 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
Apollon Limassol Apollon Limassol
1 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Vaduz Vaduz
1 : 2
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Vaduz Vaduz
1 : 2
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
1 : 0
Apollon Limassol Apollon Limassol
Apollon Limassol Apollon Limassol
1 : 0
Vaduz Vaduz
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
2 : 1
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1

GrupF

Molde Molde
0 : 0
KAA Gent KAA Gent
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
0 : 0
Djurgarden Djurgarden
Djurgarden Djurgarden
3 : 2
Molde Molde
KAA Gent KAA Gent
3 : 0
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Molde Molde
3 : 0
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
KAA Gent KAA Gent
0 : 1
Djurgarden Djurgarden
Djurgarden Djurgarden
4 : 2
KAA Gent KAA Gent
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
0 : 2
Molde Molde
Molde Molde
2 : 3
Djurgarden Djurgarden
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
1 : 1
KAA Gent KAA Gent
Djurgarden Djurgarden
1 : 0
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
KAA Gent KAA Gent
4 : 0
Molde Molde

GrupG

Ballkani Ballkani
1 : 1
CFR Cluj CFR Cluj
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
1 : 1
Slavia Prag Slavia Prag
CFR Cluj CFR Cluj
0 : 1
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
Slavia Prag Slavia Prag
3 : 2
Ballkani Ballkani
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
3 : 4
Ballkani Ballkani
Slavia Prag Slavia Prag
0 : 1
CFR Cluj CFR Cluj
CFR Cluj CFR Cluj
2 : 0
Slavia Prag Slavia Prag
Ballkani Ballkani
1 : 2
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
3 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Ballkani Ballkani
0 : 1
Slavia Prag Slavia Prag
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 0
Ballkani Ballkani
Slavia Prag Slavia Prag
1 : 1
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor

GrupH

Basel Basel
3 : 1
Pyunik Pyunik
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
0 : 0
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
Pyunik Pyunik
2 : 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
0 : 1
Basel Basel
Pyunik Pyunik
2 : 0
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
Basel Basel
0 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
3 : 3
Basel Basel
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
2 : 1
Pyunik Pyunik
Basel Basel
2 : 2
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 1
Pyunik Pyunik
Pyunik Pyunik
1 : 2
Basel Basel
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
1 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava

Play-Off

25 Ağustos 2022
Rapid Wien Rapid Wien
0 : 1
Vaduz Vaduz
Gil Vicente Gil Vicente
1 : 2
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Hajduk Split Hajduk Split
0 : 2
Villarreal Villarreal
Antwerp Antwerp
1 : 3
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Linfield Linfield
3 : 5
Rigas FS Rigas FS
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
8 : 6
Zrinjski Zrinjski
Dudelange Dudelange
1 : 1
Lech Poznan Lech Poznan
Ballkani Ballkani
1 : 0
FC Shkupi FC Shkupi
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
3 : 3
Partizan Partizan
Nice Nice
2 : 0
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Anderlecht Anderlecht
3 : 2
Young Boys Young Boys
Viborg Viborg
0 : 3
West Ham United West Ham United
Twente Twente
0 : 0
Fiorentina Fiorentina
Viking Viking
1 : 3
FCSB FCSB
Basel Basel
2 : 0
CSKA Sofya CSKA Sofya
Slavia Prag Slavia Prag
2 : 0
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
AIK Stockholm AIK Stockholm
0 : 1
Slovacko Slovacko
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 0
Maribor Maribor
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
0 : 4
Molde Molde
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
5 : 4
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
0 : 3
FC Köln FC Köln
23 Ağustos 2022
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
3 : 2
Djurgarden Djurgarden
18 Ağustos 2022
Partizan Partizan
4 : 1
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
Fiorentina Fiorentina
2 : 1
Twente Twente
FC Shkupi FC Shkupi
1 : 2
Ballkani Ballkani
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
4 : 0
Gil Vicente Gil Vicente
Villarreal Villarreal
4 : 2
Hajduk Split Hajduk Split
West Ham United West Ham United
3 : 1
Viborg Viborg
FCSB FCSB
1 : 2
Viking Viking
Lech Poznan Lech Poznan
2 : 0
Dudelange Dudelange
FC Köln FC Köln
1 : 2
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
Maribor Maribor
0 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Vaduz Vaduz
1 : 1
Rapid Wien Rapid Wien
Zrinjski Zrinjski
1 : 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
1 : 1
Antwerp Antwerp
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Molde Molde
0 : 1
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Rigas FS Rigas FS
2 : 2
Linfield Linfield
CSKA Sofya CSKA Sofya
1 : 0
Basel Basel
Young Boys Young Boys
0 : 1
Anderlecht Anderlecht
Slovacko Slovacko
3 : 0
AIK Stockholm AIK Stockholm
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
1 : 0
Nice Nice
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
2 : 1
Slavia Prag Slavia Prag
17 Ağustos 2022
Djurgarden Djurgarden
3 : 0
APOEL Nicosia APOEL Nicosia

3. Eleme Turu

11 Ağustos 2022
Gil Vicente Gil Vicente
4 : 0
Riga FC Riga FC
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
7 : 0
Dundee United Dundee United
Young Boys Young Boys
3 : 0
KuPS KuPS
Kisvarda FC Kisvarda FC
2 : 1
Molde Molde
St Patricks St Patricks
0 : 2
CSKA Sofya CSKA Sofya
Rapid Wien Rapid Wien
2 : 0
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
Lech Poznan Lech Poznan
4 : 1
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
Levski Sofya Levski Sofya
2 : 6
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
Anderlecht Anderlecht
3 : 0
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Shkendija Shkendija
3 : 4
AIK Stockholm AIK Stockholm
Aris Aris
2 : 1
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Sligo Rovers Sligo Rovers
1 : 0
Viking Viking
Hibernians Hibernians
1 : 3
Rigas FS Rigas FS
Klaksvik Klaksvik
5 : 5
Ballkani Ballkani
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
3 : 0
Breidablik Breidablik
Antwerp Antwerp
2 : 0
Lillestrom Lillestrom
Panathinaikos Panathinaikos
1 : 1
Slavia Prag Slavia Prag
FCSB FCSB
1 : 0
Dunajska Streda Dunajska Streda
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
3 : 0
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Djurgarden Djurgarden
3 : 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Twente Twente
4 : 1
Cukaricki Cukaricki
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
3 : 1
Lugano Lugano
arabam.com Konyaspor arabam.com Konyaspor
2 : 4
Vaduz Vaduz
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 0
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
1 : 2
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
Basel Basel
5 : 2
Brondby Brondby
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
1 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
1 : 1
Zrinjski Zrinjski
Kyzylzhar Kyzylzhar
0 : 0
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
10 Ağustos 2022
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
1 : 0
Hajduk Split Hajduk Split
09 Ağustos 2022
B36 Torshavn B36 Torshavn
1 : 2
Viborg Viborg
Gzira United Gzira United
0 : 4
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
04 Ağustos 2022
Hajduk Split Hajduk Split
3 : 1
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Zrinjski Zrinjski
1 : 0
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Dundee United Dundee United
1 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
5 : 0
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
Breidablik Breidablik
1 : 3
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
1 : 0
Lech Poznan Lech Poznan
Brondby Brondby
1 : 0
Basel Basel
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 : 3
Djurgarden Djurgarden
Lugano Lugano
0 : 2
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Vaduz Vaduz
1 : 1
arabam.com Konyaspor arabam.com Konyaspor
Cukaricki Cukaricki
1 : 3
Twente Twente
Ballkani Ballkani
3 : 2
Klaksvik Klaksvik
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
1 : 0
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
0 : 1
Levski Sofya Levski Sofya
CSKA Sofya CSKA Sofya
0 : 1
St Patricks St Patricks
Viking Viking
5 : 1
Sligo Rovers Sligo Rovers
Molde Molde
3 : 0
Kisvarda FC Kisvarda FC
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
2 : 1
Rapid Wien Rapid Wien
Lillestrom Lillestrom
1 : 3
Antwerp Antwerp
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
1 : 0
Kyzylzhar Kyzylzhar
AIK Stockholm AIK Stockholm
1 : 1
Shkendija Shkendija
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
2 : 0
Aris Aris
Slavia Prag Slavia Prag
2 : 0
Panathinaikos Panathinaikos
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
0 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
0 : 2
Anderlecht Anderlecht
Spartak Trnava Spartak Trnava
0 : 2
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
Rigas FS Rigas FS
1 : 1
Hibernians Hibernians
KuPS KuPS
0 : 2
Young Boys Young Boys
03 Ağustos 2022
Dunajska Streda Dunajska Streda
0 : 1
FCSB FCSB
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
0 : 0
Gzira United Gzira United
Riga FC Riga FC
1 : 1
Gil Vicente Gil Vicente
Viborg Viborg
3 : 0
B36 Torshavn B36 Torshavn

2. Eleme Turu

28 Temmuz 2022
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 0
Vikingur Vikingur
Zrinjski Zrinjski
3 : 2
Tirana Tirana
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
0 : 0
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Crusaders Crusaders
1 : 1
Basel Basel
Tuzla City Tuzla City
0 : 4
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Tre Fiori Tre Fiori
0 : 0
B36 Torshavn B36 Torshavn
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
2 : 1
Breidablik Breidablik
NK Osijek NK Osijek
0 : 2
Kyzylzhar Kyzylzhar
Cukaricki Cukaricki
4 : 0
Racing FC Racing FC
Laçi Laçi
1 : 4
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
Mura Mura
5 : 6
St Patricks St Patricks
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
1 : 0
Velez Velez
Sligo Rovers Sligo Rovers
2 : 0
Motherwell Motherwell
Brondby Brondby
4 : 0
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Young Boys Young Boys
3 : 0
FK Liepaja FK Liepaja
Drita Drita
0 : 2
Antwerp Antwerp
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
0 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
arabam.com Konyaspor arabam.com Konyaspor
2 : 0
BATE BATE
Shkendija Shkendija
3 : 1
Valmiera Valmiera
Vaduz Vaduz
1 : 1
Koper Koper
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
1 : 2
Rapid Wien Rapid Wien
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
0 : 0
Zire İ.K Zire İ.K
FCSB FCSB
4 : 2
Saburtalo Saburtalo
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
3 : 0
Vllaznia Vllaznia
PAOK PAOK
1 : 1
Levski Sofya Levski Sofya
Viking Viking
2 : 1
Sparta Prag Sparta Prag
Riga FC Riga FC
2 : 1
Ruzomberok Ruzomberok
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
2 : 0
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
3 : 0
Aris Limassol Aris Limassol
Newtown Newtown
1 : 2
Spartak Trnava Spartak Trnava
Slavia Prag Slavia Prag
7 : 0
St Joseph's St Joseph's
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
4 : 4
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Viborg Viborg
1 : 0
Suduva Suduva
Lillestrom Lillestrom
5 : 2
SJK SJK
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
1 : 1
Hibernians Hibernians
CSKA Sofya CSKA Sofya
4 : 0
Makedonija GP Makedonija GP
Radnicki Nis Radnicki Nis
4 : 6
Gzira United Gzira United
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
1 : 1
Lech Poznan Lech Poznan
Djurgarden Djurgarden
2 : 0
Rijeka Rijeka
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
0 : 1
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Elfsborg Elfsborg
1 : 2
Molde Molde
Milsami Orhei Milsami Orhei
1 : 4
KuPS KuPS
Kisvarda FC Kisvarda FC
1 : 0
Kairat Almaty Kairat Almaty
Kabala Kabala
2 : 1
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
5 : 3
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
FC Astana FC Astana
0 : 1
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
27 Temmuz 2022
FK Gomel FK Gomel
1 : 2
Aris Aris
Klaksvik Klaksvik
1 : 0
Sutjeska Sutjeska
AIK Stockholm AIK Stockholm
2 : 0
Vorskla Vorskla
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
1 : 1
CFR Cluj CFR Cluj
26 Temmuz 2022
Ballkani Ballkani
6 : 0
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
The New Saints The New Saints
0 : 0
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
0 : 1
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
21 Temmuz 2022
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
3 : 0
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
2 : 0
The New Saints The New Saints
Breidablik Breidablik
2 : 0
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
Vllaznia Vllaznia
1 : 1
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
BATE BATE
0 : 3
arabam.com Konyaspor arabam.com Konyaspor
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
5 : 0
FC Astana FC Astana
St Patricks St Patricks
1 : 1
Mura Mura
Motherwell Motherwell
0 : 1
Sligo Rovers Sligo Rovers
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 0
Tuzla City Tuzla City
Spartak Trnava Spartak Trnava
4 : 1
Newtown Newtown
Rijeka Rijeka
1 : 2
Djurgarden Djurgarden
Velez Velez
0 : 1
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
Racing FC Racing FC
1 : 4
Cukaricki Cukaricki
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3 : 1
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Aris Aris
5 : 1
FK Gomel FK Gomel
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
1 : 1
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Aris Limassol Aris Limassol
2 : 0
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
2 : 1
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
CFR Cluj CFR Cluj
3 : 0
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
Gzira United Gzira United
2 : 2
Radnicki Nis Radnicki Nis
Basel Basel
2 : 0
Crusaders Crusaders
Antwerp Antwerp
0 : 0
Drita Drita
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
0 : 0
Laçi Laçi
B36 Torshavn B36 Torshavn
1 : 0
Tre Fiori Tre Fiori
Rapid Wien Rapid Wien
0 : 0
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Sparta Prag Sparta Prag
0 : 0
Viking Viking
Vorskla Vorskla
3 : 2
AIK Stockholm AIK Stockholm
Levski Sofya Levski Sofya
2 : 0
PAOK PAOK
St Joseph's St Joseph's
0 : 4
Slavia Prag Slavia Prag
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
4 : 1
Kabala Kabala
Ruzomberok Ruzomberok
0 : 3
Riga FC Riga FC
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
1 : 1
Brondby Brondby
Suduva Suduva
0 : 1
Viborg Viborg
SJK SJK
0 : 1
Lillestrom Lillestrom
Molde Molde
4 : 1
Elfsborg Elfsborg
Lech Poznan Lech Poznan
5 : 0
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Zire İ.K Zire İ.K
0 : 3
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
KuPS KuPS
2 : 2
Milsami Orhei Milsami Orhei
Saburtalo Saburtalo
1 : 0
FCSB FCSB
Koper Koper
0 : 1
Vaduz Vaduz
Makedonija GP Makedonija GP
0 : 0
CSKA Sofya CSKA Sofya
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
0 : 0
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Valmiera Valmiera
1 : 2
Shkendija Shkendija
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
2 : 0
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
Kairat Almaty Kairat Almaty
0 : 1
Kisvarda FC Kisvarda FC
FK Liepaja FK Liepaja
0 : 1
Young Boys Young Boys
Kyzylzhar Kyzylzhar
1 : 2
NK Osijek NK Osijek
20 Temmuz 2022
Sutjeska Sutjeska
0 : 0
Klaksvik Klaksvik
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
0 : 0
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Vikingur Vikingur
0 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
19 Temmuz 2022
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
0 : 4
Ballkani Ballkani
Hibernians Hibernians
3 : 2
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tirana Tirana
0 : 1
Zrinjski Zrinjski

1. Eleme Turu

14 Temmuz 2022
Breidablik Breidablik
4 : 1
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
Cliftonville Cliftonville
0 : 3
Dunajska Streda Dunajska Streda
Crusaders Crusaders
3 : 1
Magpies Magpies
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
0 : 1
Laçi Laçi
Larne Larne
0 : 1
St Joseph's St Joseph's
Tre Fiori Tre Fiori
3 : 1
Fola Esch Fola Esch
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
1 : 2
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
KR Reykjavik KR Reykjavik
1 : 0
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
4 : 1
Alashkert Alashkert
Partizani Partizani
4 : 6
Saburtalo Saburtalo
Sligo Rovers Sligo Rovers
4 : 4
Bala Town Bala Town
Llapi Llapi
2 : 2
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
Mura Mura
2 : 1
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
Differdange 03 Differdange 03
1 : 2
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Newtown Newtown
6 : 3
HB Torshavn HB Torshavn
Dila Gori Dila Gori
0 : 0
KuPS KuPS
Atletic Club Escaldes Atletic Club Escaldes
0 : 1
Gzira United Gzira United
B36 Torshavn B36 Torshavn
7 : 4
Borac Borac
Riga FC Riga FC
2 : 0
Derry City Derry City
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
1 : 0
Floriana Floriana
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
7 : 7
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
SJK SJK
4 : 2
Flora Tallinn Flora Tallinn
Milsami Orhei Milsami Orhei
2 : 0
Panevezys Panevezys
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
0 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
Tuzla City Tuzla City
6 : 0
Tre Penne Tre Penne
Akademija Pandev Akademija Pandev
1 : 2
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Europa FC Europa FC
1 : 2
Vikingur Vikingur
Ararat Ararat
2 : 2
Shkendija Shkendija
FK Liepaja FK Liepaja
3 : 1
KF Gjilani KF Gjilani
12 Temmuz 2022
Drita Drita
3 : 0
Inter Turku Inter Turku
07 Temmuz 2022
Tre Penne Tre Penne
0 : 2
Tuzla City Tuzla City
Derry City Derry City
0 : 2
Riga FC Riga FC
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
2 : 0
Llapi Llapi
Dunajska Streda Dunajska Streda
2 : 1
Cliftonville Cliftonville
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
4 : 1
Akademija Pandev Akademija Pandev
Fola Esch Fola Esch
0 : 1
Tre Fiori Tre Fiori
Shkendija Shkendija
2 : 0
Ararat Ararat
Bala Town Bala Town
1 : 2
Sligo Rovers Sligo Rovers
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 : 1
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Laçi Laçi
0 : 0
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
HB Torshavn HB Torshavn
1 : 0
Newtown Newtown
KF Gjilani KF Gjilani
1 : 0
FK Liepaja FK Liepaja
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
2 : 3
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Floriana Floriana
0 : 0
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
1 : 1
Differdange 03 Differdange 03
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
1 : 2
Mura Mura
Ruzomberok Ruzomberok
2 : 0
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Saburtalo Saburtalo
0 : 1
Partizani Partizani
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
4 : 1
KR Reykjavik KR Reykjavik
Borac Borac
2 : 0
B36 Torshavn B36 Torshavn
Magpies Magpies
2 : 1
Crusaders Crusaders
KuPS KuPS
2 : 0
Dila Gori Dila Gori
Panevezys Panevezys
0 : 0
Milsami Orhei Milsami Orhei
Flora Tallinn Flora Tallinn
1 : 0
SJK SJK
Alashkert Alashkert
1 : 0
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
0 : 1
Breidablik Breidablik
06 Temmuz 2022
Vikingur Vikingur
1 : 0
Europa FC Europa FC
Inter Turku Inter Turku
1 : 0
Drita Drita
05 Temmuz 2022
St Joseph's St Joseph's
0 : 0
Larne Larne
Gzira United Gzira United
1 : 1
Atletic Club Escaldes Atletic Club Escaldes

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+