Şampiyonlar Ligi
  • Günün Maçları

  • Ş.Ligi Grup A

  • Ş.Ligi Grup B

  • Ş.Ligi Grup C

  • Ş.Ligi Grup D

  • Ş.Ligi Grup E

  • Ş.Ligi Grup F

  • Ş.Ligi Grup G

  • Ş.Ligi Grup H

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Griezmann'a bir şey yapabildiler mi?"

THY pilotunun anonsu Millilerimizi duygulandırdı

Kosova Karadağ'ı yendi, Vedat Muriç soyunma odasında coştu

Fransa-Türkiye maç özeti

Fransız futbolculara büyük şok

Milli sporcumuz İbrahim Çolak tarihi başarısını asker selamıyla taçlandırdı

Portre - Ünal Karaman

Millilerimiz kritik virajı 90'da döndü

Milli takımımız Mehmetçik'e selam durdu

Süper ligin yıldız oyuncusunun oğlunun İstiklal Marşımızı söyledi

Şenol Güneş: Savaş; onlar istediği için oldu

Mehmet Ayan: Galatasaray o parayı verecek

Ünal Karaman: "Rizeliler benin kardeşim"

Sahra Çölü'nde 5,86 kilometre boyunca durmadan top sektirdi

Avrupa Ligi maçında bayraklı Ermeni provakasyonu

Süper Lig'in yıldızları Etnospor'da

Dünya şampiyonu Merve Azak dualarla karşılandı

'Allah'ın izniyle Fenerbahçe'yi yeneceğiz'

Belhanda'nın derbi için özel maskesi hazır

Fikret Orman: Beşiktaş'taki sürecimi tamamlıyorum

GSTV'de son dakika golü üzüntüsü kameralara böyle yansıdı

Türkiye için kritik sezon: 'Rakibimiz artık Ukrayna'

Taraftarlardan Ünal Karaman'a destek

Rıza Kayaalp TVNET'e konuştu

Ailesi, Rıza Kayaalp'in şampiyonluğunu böyle izledi

Dünya Şampiyonu Rıza Kayaalp Türkiye'ye geldi

Erdoğan, Rıza Kayaalp'in şampiyonluğunu böyle izledi

Rıza Kayaalp 4. kez Dünya Şampiyonu oldu

Trabzonspor İspanya’ya gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kayaalp'e tebrik telefonu

GrupA

Club Brugge Club Brugge
0 : 0
Galatasaray Galatasaray
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
3 : 0
Real Madrid Real Madrid
Real Madrid Real Madrid
2 : 2
Club Brugge Club Brugge
Galatasaray Galatasaray
0 : 1
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
Club Brugge Club Brugge
- : -
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
Galatasaray Galatasaray
- : -
Real Madrid Real Madrid
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
- : -
Club Brugge Club Brugge
Real Madrid Real Madrid
- : -
Galatasaray Galatasaray
Galatasaray Galatasaray
- : -
Club Brugge Club Brugge
Real Madrid Real Madrid
- : -
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain
- : -
Galatasaray Galatasaray
Club Brugge Club Brugge
- : -
Real Madrid Real Madrid

GrupA

Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
2 : 2
Tottenham Tottenham
Bayern Münih Bayern Münih
3 : 0
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
Tottenham Tottenham
2 : 7
Bayern Münih Bayern Münih
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
3 : 1
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
Tottenham Tottenham
- : -
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
- : -
Tottenham Tottenham
Tottenham Tottenham
- : -
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Tottenham Tottenham
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
- : -
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda

GrupA

FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
0 : 3
Manchester City Manchester City
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
4 : 0
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
1 : 2
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Manchester City Manchester City
2 : 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Manchester City Manchester City
- : -
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
- : -
Manchester City Manchester City
Manchester City Manchester City
- : -
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
- : -
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
Manchester City Manchester City

GrupA

Atletico Madrid Atletico Madrid
2 : 2
Juventus Juventus
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1 : 2
FC Lokomotiv Moskova FC Lokomotiv Moskova
Juventus Juventus
3 : 0
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
FC Lokomotiv Moskova FC Lokomotiv Moskova
0 : 2
Atletico Madrid Atletico Madrid
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Juventus Juventus
- : -
FC Lokomotiv Moskova FC Lokomotiv Moskova
FC Lokomotiv Moskova FC Lokomotiv Moskova
- : -
Juventus Juventus
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
FC Lokomotiv Moskova FC Lokomotiv Moskova
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Juventus Juventus
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
FC Lokomotiv Moskova FC Lokomotiv Moskova
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Juventus Juventus

GrupA

SSC Napoli SSC Napoli
2 : 0
Liverpool Liverpool
FC Salzburg FC Salzburg
6 : 2
KRC Genk KRC Genk
KRC Genk KRC Genk
0 : 0
SSC Napoli SSC Napoli
Liverpool Liverpool
4 : 3
FC Salzburg FC Salzburg
FC Salzburg FC Salzburg
- : -
SSC Napoli SSC Napoli
KRC Genk KRC Genk
- : -
Liverpool Liverpool
Liverpool Liverpool
- : -
KRC Genk KRC Genk
SSC Napoli SSC Napoli
- : -
FC Salzburg FC Salzburg
Liverpool Liverpool
- : -
SSC Napoli SSC Napoli
KRC Genk KRC Genk
- : -
FC Salzburg FC Salzburg
SSC Napoli SSC Napoli
- : -
KRC Genk KRC Genk
FC Salzburg FC Salzburg
- : -
Liverpool Liverpool

GrupA

Inter Milan Inter Milan
1 : 1
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
0 : 0
FC Barcelona FC Barcelona
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
0 : 2
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
FC Barcelona FC Barcelona
2 : 1
Inter Milan Inter Milan
Inter Milan Inter Milan
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
- : -
FC Barcelona FC Barcelona
FC Barcelona FC Barcelona
- : -
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Inter Milan Inter Milan
FC Barcelona FC Barcelona
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
- : -
Inter Milan Inter Milan
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
Inter Milan Inter Milan
- : -
FC Barcelona FC Barcelona

GrupA

Olimpik Lyon Olimpik Lyon
1 : 1
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
Sl Benfica Sl Benfica
1 : 2
RB Leipzig RB Leipzig
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
3 : 1
Sl Benfica Sl Benfica
RB Leipzig RB Leipzig
0 : 2
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
Sl Benfica Sl Benfica
- : -
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
- : -
Sl Benfica Sl Benfica
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
- : -
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Sl Benfica Sl Benfica
Sl Benfica Sl Benfica
- : -
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
- : -
RB Leipzig RB Leipzig

GrupA

Chelsea Chelsea
0 : 1
Valencia CF Valencia CF
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
3 : 0
LOSC Lille LOSC Lille
Valencia CF Valencia CF
0 : 3
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
LOSC Lille LOSC Lille
1 : 2
Chelsea Chelsea
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
- : -
Chelsea Chelsea
Lille OSC Lille OSC
- : -
Valencia CF Valencia CF
Chelsea Chelsea
- : -
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Valencia CF Valencia CF
- : -
Lille OSC Lille OSC
Valencia CF Valencia CF
- : -
Chelsea Chelsea
Lille OSC Lille OSC
- : -
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Chelsea Chelsea
- : -
Lille OSC Lille OSC
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
- : -
Valencia CF Valencia CF

UEFA Şampiyonlar Ligi, 1.Ön eleme Turu

KF Feronikeli KF Feronikeli
2 : 1
Santa Coloma Santa Coloma
KF Feronikeli KF Feronikeli
1 : 0
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps FC
SP Tre Penne SP Tre Penne
0 : 1
Santa Coloma Santa Coloma

UEFA Şampiyonlar Ligi, Elemeler

KF Şkendija KF Şkendija
1 : 2
Nomme Kalju Nomme Kalju
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
2 : 1
Suduva Marij Suduva Marij
AIK AIK
3 : 1
FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
3 : 1
FK Astana FK Astana
Ferençvaroş TC Ferençvaroş TC
2 : 1
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
Karabağ FK Karabağ FK
2 : 0
FK Partizan FK Partizan
FK Sutjeska FK Sutjeska
1 : 1
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
Sarajevo Sarajevo
1 : 3
Celtic Celtic
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
1 : 3
Sheriff Sheriff
Valetta Valetta
1 : 1
F91 Dudelange F91 Dudelange
Rosenborg BK Rosenborg BK
4 : 0
Linfield FC Linfield FC
NK Maribor NK Maribor
2 : 0
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Riga FC Riga FC
0 : 0
Dundalk Dundalk
HB Torshavn HB Torshavn
2 : 2
HJK Helsinki HJK Helsinki
Piast Gliwice Piast Gliwice
1 : 2
Bate Borisov Bate Borisov
Nomme Kalju Nomme Kalju
0 : 1
KF Şkendija KF Şkendija
Suduva Marij Suduva Marij
0 : 0
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
2 : 1
AIK AIK
FK Astana FK Astana
1 : 0
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
2 : 3
Ferençvaroş TC Ferençvaroş TC
FK Partizan FK Partizan
- : -
Karabağ FK Karabağ FK
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
1 : 1
FK Sutjeska FK Sutjeska
Celtic Celtic
2 : 1
Sarajevo Sarajevo
Sheriff Sheriff
0 : 3
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
F91 Dudelange F91 Dudelange
2 : 2
Valetta Valetta
Linfield FC Linfield FC
0 : 2
Rosenborg BK Rosenborg BK
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
0 : 3
NK Maribor NK Maribor
Dundalk Dundalk
0 : 0
Riga FC Riga FC
HJK Helsinki HJK Helsinki
3 : 0
HB Torshavn HB Torshavn
Bate Borisov Bate Borisov
1 : 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
Partizan Tiran Partizan Tiran
0 : 0
Karabağ FK Karabağ FK
Karabağ FK Karabağ FK
2 : 0
Partizan Tiran Partizan Tiran
TNS TNS
2 : 2
KF Feronikeli KF Feronikeli
KF Feronikeli KF Feronikeli
0 : 1
TNS TNS
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
0 : 0
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
4 : 0
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3 : 2
FC Basel 1893 FC Basel 1893
FC Basel 1893 FC Basel 1893
2 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
0 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
TNS TNS
0 : 2
FC Kopenhag FC Kopenhag
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
2 : 0
HJK Helsinki HJK Helsinki
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3 : 0
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
HJK Helsinki HJK Helsinki
2 : 1
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
FC Kopenhag FC Kopenhag
1 : 0
TNS TNS
FK Sutjeska FK Sutjeska
0 : 1
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Bate Borisov Bate Borisov
2 : 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
Ferençvaroş TC Ferençvaroş TC
3 : 1
Valetta Valetta
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
1 : 0
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
NK Maribor NK Maribor
2 : 1
AIK AIK
Celtic Celtic
5 : 0
Nomme Kalju Nomme Kalju
Dundalk Dundalk
1 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Nomme Kalju Nomme Kalju
0 : 2
Celtic Celtic
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
3 : 0
FK Sutjeska FK Sutjeska
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
2 : 2
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Valetta Valetta
1 : 1
Ferençvaroş TC Ferençvaroş TC
AIK AIK
3 : 2
NK Maribor NK Maribor
Karabağ FK Karabağ FK
3 : 0
Dundalk Dundalk
Rosenborg BK Rosenborg BK
2 : 0
Bate Borisov Bate Borisov
FC PAOK Selanik FC PAOK Selanik
2 : 2
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
3 : 2
FC PAOK Selanik FC PAOK Selanik
FC Krasnodar FC Krasnodar
0 : 1
FC Porto FC Porto
FC Porto FC Porto
2 : 3
FC Krasnodar FC Krasnodar
Club Brugge Club Brugge
1 : 0
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
3 : 3
Club Brugge Club Brugge
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
1 : 1
Celtic Celtic
Celtic Celtic
3 : 4
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
1 : 1
Ferençvaroş TC Ferençvaroş TC
Ferençvaroş TC Ferençvaroş TC
0 : 4
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
FC Basel 1893 FC Basel 1893
1 : 2
LASK LASK
LASK LASK
3 : 1
FC Basel 1893 FC Basel 1893
Başakşehir FK Başakşehir FK
0 : 1
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
2 : 0
Başakşehir FK Başakşehir FK
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
1 : 1
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Kopenhag FC Kopenhag
1 : 1
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
NK Maribor NK Maribor
1 : 3
Rosenborg BK Rosenborg BK
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 : 1
NK Maribor NK Maribor
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
1 : 2
Karabağ FK Karabağ FK
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 2
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
LASK LASK
0 : 1
Club Brugge Club Brugge
Club Brugge Club Brugge
2 : 1
LASK LASK
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
0 : 1
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
1 : 0
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
0 : 0
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
2 : 0
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2 : 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
Rosenborg BK Rosenborg BK
1 : 1
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
1 : 1
BSC Young Boys BSC Young Boys
BSC Young Boys BSC Young Boys
2 : 2
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
FC Krasnodar FC Krasnodar
1 : 2
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
4 : 0
FC Krasnodar FC Krasnodar

Gol Krallığı

+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.